AnasayfaMagazin20. Yıla Özel Reklam Filmi

20. Yıla Özel Reklam Filmi

Kaliteden ödün vermeyen teknolojisi ve tasarım ürünü mobilya koleksiyonu ile Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Alfemo, 20 yıllık serüvenini bir reklam filmi ile taçlandırdı. Filmde 20 yılda 60’ı aşkın ülkeye ulaşan markanın başarılarla dolu yolculuğu anlatılıyor.

Yemek odasından yatak odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa kadar bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tek çatı altında tüketicisiyle buluşturan Alfemo, 20’inci yılını kutluyor. Alfemo’nun 20’inci yılına özel olarak hazırlanan reklam filminde ise Türkiye’de üretilen ürünlerle dünyanın dört bir yanına ulaşmanın yolculuğu anlatılıyor. Bir mobilyanın tasarımdan üretime, fabrikadan mağazalara ve Türkiye’den dünyaya uzanan Alfemo dünyasını anlatan reklam filmi, bir tasarımcının çizimiyle başlıyor. 60 saniyelik reklam filminde Alfemo’nun Amerika’dan Avusturya’ya, Mısır’dan İtalya’ya ve Kosta Rika’ya kadar uzanan global kimliği sergileniyor.

Yönetmenliğini Onur Somer’in üstlendiği reklam filminin sonunda ise Alfemo’yu 20 yılda dünyanın 60 ülkesine taşıyan tüm müşterilere ve çalışanlara teşekkür ediliyor.

Sahnesine Servet Har
Türk Sinemasının

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.