AnasayfaMagazinciler Birliği2014 Değişim Yılınız Olsun

2014 Değişim Yılınız Olsun

SİZİN İÇİN ARAŞTIRDIK VE BULDUK

Bir söz vardır, “baştan aşağı mükemmel” diye, boşuna söylenmemiş. Her şey baştan başlar ve aşağıya doğru iner. Tıpkı sahip olunan imaj gibi. İlk muhatap olunan nokta, yüz ve tabi ki onu çevreleyen en önemli aksesuarı konumundaki saçlardır. Aşırı yıpranmış, bakımsız ya da yer yer dökülmüş saçlar her ne kadar gözü alışmış olan dostlar arasında yadırganmasa da, tanımayanlar üzerinde olumsuz etki bırakabilir. En azından imaja artı puan sağlamayacağı kesin bir görüş.

Biz de sizler için araştırdık, sanatçı, siyasetçi, iş adamı ve fotomodel dostlarımızdan aldığımız yüksek referanslarla kalitesini kanıtlamış olan saç ekim merkezini bulduk ve yayınlıyoruz. 2014 imaj yılınız olsun.

ESTE MEDICA SAÇ EKİM MERKEZİ

Este Medica Saç Ekim Merkezi güçlü referansları ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor. Sanatçısından mankenine, iş adamından kapı giriş yapmış her hangi bir müşterisine varıncaya kadar tek fiyat politikasıyla hareket eden kurum, yaptığı etiket işlerle açık ara ön plana çıkmayı başarmış. Türkiye merkezli olarak dünya ülkelerinden müşterileri olan Este Medica Saç Ekim Merkezi’nde görünen o ki, ifade edilen ne ise finalde karşılaşılan da o. Bu da şu anlama geliyor; minik operasyon öncesi uzmanlarla yapacağınız görüşmeler sonrasında, finalde ne olacağınızı ilk baştan biliyorsunuz.

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI HİZMETİNİZDE

Este Medica Saç Ekim Merkezi’ni telefonla arayabilir, saç ekimi hakkında sormak istediğiniz her şeyi sorabilir, fiyat ve ödeme tespiti yapabilir, hatta gitmeden online olarak konsültasyon bile yaptırabilirsiniz.

ONLINE KONSÜLTASYON FORMU: Form doldurmak için tıklayın!

Este Medica Saç Ekim Merkezi

Adres: Terrace Fulya, Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cad. No:14 2. Kısım Kat:11 D:63-64 (Fulya Acıbadem Hastanesi Karşısı) İstanbul / Türkiye

Tel: +90 (212) 325 23 03 | +90 (530) 880 90 00 | +90 (212) 284 62 52

Cem Yılmaz'ın Yeni
Ünlü Tasarımcı H

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.