AnasayfaMagazinciler Birliğiadidas’tan İstanbul Koşusu Yapıldı

adidas’tan İstanbul Koşusu Yapıldı

adidas X Parley Run For The Oceans küresel hareketinin İstanbul ayağı, adidas Runners Istanbul koşusu ile Büyükada’da gerçekleşti. Okyanuslar için koşan koşucular, koştukları her kilometre ile plastik kirliliğine dikkat çektiler.

adidas’ın temelinde, sporun hayatları değiştirme gücüne olan inanç yatıyor. adidas, bu inanç doğrultusunda, okyanus plastiklerini toplayan Parley girişimi ile başlattığı iş birliği kapsamında, plastik kirliliğini, yüksek performanslı spor giyime dönüştürüyor.

Çabasının ürünlerle sınırlı kalmasını istemeyen adidas, okyanusları plastik tehdidinden kurtarmayı amaçlayan küresel bir hareket başlatmayı amaçlayarak, Run For The Oceans’ı yarattı. adidas Runners İstanbul da, Dünya Okyanuslar Günü Haftası’nda, okyanusların plastik kirliliğine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bu global harekete katıldı ve koşucular, 10 Haziran’da, Büyükada’da, sadece spor için değil, önemli bir amaç uğruna bir araya gelerek, okyanuslar için koştular.
adidas Runners Istanbul’un, Adalar Kent Konseyi ile birlikte gerçekleştirdiği koşuya 100’ü aşkın koşucu katıldı. Koşucular, sadece spor yapıyor olmaktan değil, önemli bir hedef ile farkındalığı arttırarak, aksiyona geçmenin kolektif gücünden de pay aldılar.a

Türk Sinemasının
Allianz Motto Müzik

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.