AnasayfaFirmaya DikkatAjans Press Kurye’ye Dava Açacak

Ajans Press Kurye’ye Dava Açacak

Ünlü Danışman Abdullah Koçoğlu, Ajans Press Kurye tarafından kendilerine yaşatılan mağduriyete ilişkin aldıkları tavır sebebiyle, firmanın avukatı olduğunu ifade eden şahıs tarafından telefonla aranarak yakışıksız bir dille sözlü olarak taciz edildiklerini ve korkutulmaya çalışıldıklarını; firmadan ve konuya dahil kişilerden şikayetçi-davacı olacaklarını belirtti.

KOÇOĞLU sözlerini; “Delil karartmaya gidilmemesi için, şimdilik daha fazla açıklama yapmak istemiyorum. Geç teslim alınan, geç gönderilen ya da resmi yazışmalarla tarafımıza yanıltıcı şekilde raporlanan kargolardan dolayı dolaylı yoldan mağduriyete uğratılan OKURLARI ve KAMUOYUNU bilgilendirmek maksadıyla, yaşatılan mağduriyetin detaylarını konu alan basın açıklamamızı önümüzdeki günlerde BELGELİ olarak yapacağız. Her şey net, her şey ortada; takdir siz değerli kamuoyunun ve yetkili mercilerindir.” ifadeleriyle sonlandırdı.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

Equist Fuarı Velief
'Bilge Avcı Yarış

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK