AnasayfaFirmaya DikkatALO ve Türk Eğitim Vakfı “Beyaz Yarınlar”a Destek Oluyor

ALO ve Türk Eğitim Vakfı “Beyaz Yarınlar”a Destek Oluyor

P&G markalarından Türkiye’nin temizlik gücü ALO, 40. Yıl kutlamaları çerçevesinde Türkiye’nin geleceği gençlerin eğitimine destek oluyor.

1967’den bu yana başarılı ve imkanı kısıtlı gençlere eğitim desteği sağlayan Türk Eğitim Vakfı ile iş birliği yapan ALO, Alo Beyaz Yarınlar Burs Fonu’nu hayata geçirdi.

1976 yılından bu yana Türkiye’nin sevilen deterjan markalarından olan ALO Türkiye’deki 40. Yılında, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile gerçekleştirdiği iş birliği ile hayata geçirdiği “ALO Beyaz Yarınlar Burs Fonu”na bağış yaparak, tüketicilerine teşekkür etti.

40 yıldır Türkiye’de beyazlığın simgesi olan ALO, TEV bünyesinde hayata geçirdiği burs fonu ile maddi desteğe ihtiyaç duyan yüzlerce başarılı öğrenciye burs desteği verdi. TEV ile gerçekleşen iş birliği hakkında bilgi veren P&G Türkiye ve Kafkasya Ev ve Kumaş Temizlik ve Bakım Kategorileri Marka İletişim Grup Müdürü Ayça Turgay, “40 yıldır Türkiye’de beyazlığın simgesi ALO olarak, Türkiye’nin beyaz yarınlarına katkıda bulunmak için TEV ile çok değerli bir iş birliği gerçekleştirdik. Bu kapsamda TEV bünyesinde ALO Beyaz Yarınlar Burs Fonu’nu hayata geçirdik. TEV, yıllardır Türkiye’de maddi imkanı olmayan başarılı gençlere burs desteği sağlıyor. Biz de ALO olarak 40 yıldır bizi tercih ederek yalnız bırakmayan tüketicilerimiz adına bir teşekkür olarak ,TEV ile Türkiye’de başarılı öğrencilere katkı sağlamak istedik. Bu iş birliğimiz ile hem 40 yıldır Türkiye’de milyonlarca tüketicinin hayatına dokunmanın gururunu, hem de başarılı ve yetenekli gençlerin yetişmesine destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Muhafazakar Otellere
Büyük Final Yapıl

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK