AnasayfaFirmaya DikkatAras Kargo’nun Oyalama Taktiği

Aras Kargo’nun Oyalama Taktiği

ARAS KARGO YETKİLİLERİNE SORUYORUZ: “ISLAK İMZA YOLDA GELİRKEN KURUDU MU?”

Bilindiği üzere ARAS KARGO‘nun ticari kalıbına yakışmayan üslubunu, baştan savmacı ve müşterisini önemsemeyen tavrını, şubeleri ile genel merkez arasındaki kontak bozukluklarını açıkça ifade eden haberimiz geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Okumamış olanlar için şöyle bir hatırlamakta fayda var.

ARAS KARGO’nun Dumura Uğratan İhmalkarlık Haberini Okumak İçin Tıklayınız!

Yukarıda yer alan haber üzerine tarafıma dönüş gerçekleştiren genel merkez yetkilileri, yapılan telefon görüşmesi üzerine ‘ISLAK İMZA‘ ile özür teklifinde bulundular. Kastedilen, firmanın üst düzey yöneticisinden gelen, el imzasını taşıyan kişiye özel tanzim edilmiş ‘Özür Belgesi‘dir. “Özür dilemek erdemdir,” sözünden feyz alarak tabi ki kabul ettik. Kabul üzerine yetkili, en üst mercilere durumu önermek üzere görüşmeyi sonlandırdı.

Islak imza ile dileyecekleri özrü kabul ettik, onca maddi zararın ziyanın üzerine kalem de çektik, manevi zararın boyutlarını hesaba bile katmadık, lakin; ARAS KARGO yine kafasını kuma gömdü! Aradan bir ay geçti, ne arayan var, ne soran. “Tipik bir ARAS KARGO vakası daha mı, yoksa imza yolda kurudu mu?” henüz bilemiyoruz.

Bir kez daha yetkilileri ihtimamlı çalışmaya, hatalarını telafi etmeye ve cüsselerine yakışır hizmet vermeye davet ediyoruz.

Aksi halde durumu yukarıda anlatıldığı şekliyle, toplanan deliller/belgeler eşliğinde, Bimer, Tüketici Hakları Mahkemesi ve diğer ilgili mercilere bildirerek, konuya ilişkin Şikayet ve Yasal Başvuruları gerçekleştirerek takdirlerini bekleyeceğiz. Bir şey daha var tabi ki; şahsen uğradığım zararlara ilişkin, maddi ve manevi tazminat davası başlatmak üzere hukuk büromuzu yetkilendirmek.

Yayıncı: Abdullah KOÇOĞLU | Ticari Danışman
M.G.B. Genel Yayın Koordinatörü
FirmayaDikkat.com | MagazincilerBirligi.com

***

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

Romantik Şiirler |

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK