AnasayfaAlbümArem Özgüç ve Arman Aydın yepyeni bir dans hiti ile karşınızda

Arem Özgüç ve Arman Aydın yepyeni bir dans hiti ile karşınızda

Arem Özgüç ve Arman Aydın yepyeni bir dans hiti ile karşınızda

İkilinin bu yaz herkesi dans pistine davet eden şarkısına Hollandalı sanatçı YSA konuk oluyor.

Arem Özgüç ve Arman Aydın, listelerde başarı gösteren ilk single’ları ‘Imagine’ feat. NBLM ve ikinci şarkıları ‘Be The King’in ardından yine akıllardan çıkmayacak bir şarkıyla dönüyor. Her ikisi de müzikal geçmişlere sahip olan başarılı ve genç prodüktör/DJ ikilisi şimdiye kadar Amsterdam Dance Event, Life In Color gibi festivallerde de sahne alarak binlerce dinleyiciyle bir araya geldi.

Şimdi ise Arem ve Arman, müzik kariyerlerinde yepyeni bir sayfa açacak yeni şarkıları ‘Famous’ feat. YSA ile geliyor. Sade ve iyi hissettiren piyano akorlarının ve orta tempolu, enerjik davul ritmlerinin üzerine kurulmuş olan ‘Famous’ akılda kalıcı bir melodi ve YSA’nın pürüzsüz vokal performansıyla dinleyiciyinin beğenisine sunuluyor.

İkili şarkı hakkında şunları söylüyor: “Famous, yoğun turne programımız sırasında stres atmak için başladığımız, eğlencelik bir projeydi. Yalnızca kendi kendimize yolda dinlemek ve iyi hissetmek için enerjik bir şarkı yapmak istemiştik. Birkaç gün içinde şarkı arkadaşlarımız arasında bir marşa dönüşünce, bu şarkıyı devam ettirmeye karar verdik. Yetenekli Hollandalı vokalistimiz YSA’ya ulaştık ve böylece ‘Famous’ doğmuş oldu.”

Skyland İstanbul’
Emre Tezcan'dan 'hom

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK