AnasayfaFirmaya DikkatArum Creative’in patronu ünlü iş adamı Erkan KAYAR’a haciz takibi!

Arum Creative’in patronu ünlü iş adamı Erkan KAYAR’a haciz takibi!

Koçoğlu, ünlü iş adamı Erkan KAYAR’a haciz takibi başlattı.

Reklamcı ve Ticari Danışman Abdullah KOÇOĞLU, Arum Creative’in patronu ünlü iş adamı Erkan KAYAR’a haciz takibi başlattıklarını bildirdi.

Koçoğlu yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Erkan KAYAR ile tanışmamız eski milada dayalıdır. Aynı zamanda hem benim hem de haciz süreci için danışmanlığını üstlendiğim firma sahibinin aile dostudur. Bundan iki yıl kadar önce malları gümrükte takılınca sıkıntılı bir süreç yaşadığını biliyor ve ona göre davranıyoruz. Kaldı ki, üzerine bir de ailevi kimi sorunları eklenmişti. Bu noktada kesinlikte gerekli toleransı tanıdık; hatta borç tutarında ciddi oranda indirime gittik. Ancak, verdiği sözleri ardı ardına tutmaması ve sonrasında iletişimi yekten koparması dost olarak gördüğümüz bir iş adamına yakışmadı. Borç yiğidin kamçısıdır sözünün unutulduğu noktada devreye YASAL SÜREÇ girer. Zira, dostuna bu şekilde davranan birinin, diğer iş birliği içinde olduğu kişileri ve kamuoyu menfaatini önemsemeyeceğini düşünmüyorum. Ticari danışmanlığını yürüttüğüm söz konusu firmanın, kalan alacağını tahsil edebilmesini temenni ediyorum; tabi ki, Fransız kökenli bir aileden geldiğini ve sıklıkla yurt dışına çıktığını bize anlattığı kadarıyla bildiğimiz Kayar’ın, Türkiye Cumhuriyeti’ sınırları dahilinde üzerine kayıtlı varlık ya da mevduat kaldıysa. Elimizde bulunan tek bilgi, otobüs durakları, reklam panoları vb. imal eden Arum Creative firmasından ibaret. Dava sürecinde yaşanacak gelişmeleri başkaları da zarar görmemesi için, kamuoyu yararına paylaşıyor olacağım. Sevgilerimle.”

MagazincilerBirligi.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

MagazincilerBirligi.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

"Türk Telekom E-Der
Genç Starlar Şehit

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK