AnasayfaMagazinciler BirliğiAslı Şen Annelerle Biraraya Geldi

Aslı Şen Annelerle Biraraya Geldi

İş kadını Aslı Şen,  Mothers’Land ‘de anne ve anne adayları ile bir araya gelerek annelik üzerine deneyimlerini paylaştı.

Mothers’Land, her perşembe Ebeveyn Koçu Ceyda Kantarcı eşliğinde düzenlediği Anneler Kulübü’nde 25 Mayıs’ta 2 çocuk annesi Aslı Şen’i ağırladı. Mothers’Land kurucuları Ece Çelebi Yenal ve Gözde Biber ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşide anneler Şen’in keyifli sohbetiyle güzel dakikalar geçirdi.

Birçok anne ve anne adayının katıldığı söyleşide Şen; deneyimlerini, anneliğin kendisini nasıl dönüştürdüğünü ve çalışan anne olmanın kolay ve zor yönlerini anlattı. Şen, dönüşümünün bebeğinin kalp atışını duymasıyla beraber başladığını söyledi. Hamilelik süreciyle birlikte her şeyi daha fazla sorguladığını söyleyerek tüm bu süreçlerin kendi markalarını yaratma macerasına sürüklediğini belirtti. Anneliğin zor yanlarının yanı sıra çok güzel ve keyifli yanlarının olduğunu vurgulayan Şen: “ Çocuklarımla her zaman doğru iletişim kurmaya özen gösteririm. Onlarla inatlaşarak değil, konuşarak anlaşmak en doğrusu. Çünkü her zaman en iyisi bizim bildiğimiz olamayabiliyor. Bu yüzden de onlarla ortak yolu bulmak önemli.” dedi.

İş hayatıyla birlikte anneliğiyle ilgili de merak edilenleri paylaştığı söyleşide Şen, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Beyaz Müzayede’ye

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.