AnasayfaFirmaya DikkatAvea Neyin Peşinde?

Avea Neyin Peşinde?

AVEA BUNCA ZAMANDIR NEYİN PEŞİNDE?

Bildiğiniz üzere Avea, tarihe geçecek bir hata yaparak tarafıma (Abdullah KOÇOĞLU) büyük bir mağduriyet yaşattı. Hata yaptıklarını kabul ettikleri halde konuyu bir türlü çözüme ulaştırmayınca, altta yer alan 3. haberi yaparak kamuoyu önünde uğradığım zararlarımı, keza yine kamuoyu önünde yayın ilkelerine riayet ederek sorgulamıştım. O günden bu yana tek yaptıkları, yukarıda yer alan mesajı göndermek oldu. Zarara uğrattıklarını kabul ederek özür cümlelerini sıralarken mangalda köz bırakmayan Avea Yetkililerinin, her ne hikmetse iş icraata gelince çıtları çıkmıyor. Yukarıda yer alan ve tarafıma gönderilen mesajdan da anlaşılacağı üzere, günlerdir inceleme yapıyorlar. Bunca zamandır neyi inceliyorlar, neyin peşindeler, o da ayrı bir sual konusu!

ÇÖZÜM ÖNERİSİ

Bir süre daha sonuç gelmezse, kendilerine jest olarak iş planı yapıp, bu tarz problemleri ivedilikle nasıl çözebileceklerini ve hata yaptıklarında nasıl telefi etmeleri gerektiğini anlatacağım. Yüksek ölçekli firmalara hizmet veren profesyonel bir danışman olarak, bu da bir nevi vatandaşlık görevimdir. Tabi ki, uygularlarsa…

1. YAPILAN HABER | Yayın Tarihi: 6 Ağustos 2013

AVEA’DAN ZAMAN HIRSIZLIĞI: Şikayeti konu alan haberi okumak için tıklayınız!

2. YAPILAN HABER | Yayın Tarihi: 7 Ağustos 2013

AVEA KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARDI: Uğradığım zararları konu alan haberi okumak için tıklayınız!

3. YAPILAN HABER | Yayın Tarihi: 14 Ağustos 2013

AVEA YETKİLİLERİ NEDEN SUSKUN: Avea yetkililerinin suskunluğunun sebebini sorgulayan haberi okumak için tıklayınız!

Yayıncı: Abdullah KOÇOĞLU | Ticari Danışman
M.G.B. Genel Yayın Koordinatörü
FirmayaDikkat.com | MagazincilerBirligi.com

***

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK