AnasayfaFirmaya DikkatAvea Yetkilileri Neden Suskun?

Avea Yetkilileri Neden Suskun?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde, Türkiye’nin ilk GSM 1800 operatörü AVEA ile numara değişikliği konulu bir sorun yaşadım (Abdullah Koçoğlu).

KONUYU HATIRLAYALIM

Numara değişikliği yapmak için, internet üzerinden AVEA‘nın online sistemine giriş yapmıştım. Uzun süren uğraş sonrasında beğendiğim numarayı, AVEA‘nın sistem hatasından dolayı maalesef alamamıştım. Ardından bir kez daha denemiştim, yine saatler süren emek gayret çöp olmuştu… Ve çileden çıkaran aynı ileti ile karşılaşmıştım; “İşleminiz gerçekleştirilemiyor!

Şikayeti konu alan haberi okumak için tıklayınız!

Yukarıdaki linkte yer alan haber sonrasında AVEA yetkileri tarafıma dönüş gerçekleştirmiş, derken 0553 404 40 40 nolu hatta mutabık kalmıştık. AVEA müşteri temsilcisi ile karşılıklı onay cümlelerimizin ardından, 1500’ü aşkın kişiye bayram MMS mesajlarımı ve numara değişiklik bilgisi içeren iletimi (2 ayrı kez) anlaşmalı olduğum kurum üzerinden göndermiştim. E-posta gönderimleri ve telefonla özel olarak gerçekleştirilen aramalar da cabası. Aradan henüz yarım saat geçmişti ki; tarafıma dönen bir başka müşteri temsilcisi cümlesine, arkadaşının hatasından dolayı özür dileyerek başlamıştı. Ben ise, onayladıkları numaraya ilişkin işlem yaptığımı, maddi ve manevi zarara uğradığımı belirtmiştim. Çeşitli kademelere aktarılışımın ardından, defalarca kere özür dilenmiş ve uğradığım zararın karşılanacağı, bu hususa ilişkin ayrıca aranacağım beyan edilmişti. Bir kez arandım, ancak canlı yayına denk geldiğinden dolayı açamadım. Bir daha da ne arayan oldu, ne soran!

SAYIN AVEA YETKİLİLERİNE BİR KEZ DAHA SORUYORUM

Detayları aşağıdaki haber linkinde yer alan, müşteri temsilcinizin sebep olduğu uğradığım maddi ve manevi zararlara ilişkin nasıl bir uygulama ya da çözüm önerisi planlıyorsunuz? Firmanızın konumu ve duruşu itibariyle böyle bir hadiseye, özellikle de AVEA çalışanlarının sebep olduğu bariz zararlarıma ilişkin, keza AVEA Ailesi olarak duyarsız kalmayacağınıza inanıyorum. Ve çözüm önerinizi bekliyorum.. Saygı ve Sevgilerimle.

Uğradığım zararları konu alan haberi okumak için tıklayınız!

Yayıncı: Abdullah KOÇOĞLU | Ticari Danışman
M.G.B. Genel Yayın Koordinatörü

Herkesin Kendine Ait
Prof. Dr. Teksen Ça

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK