AnasayfaMagazinciler BirliğiAVFEST Dergisi Yayında

AVFEST Dergisi Yayında

Yaban TV’nin başarılı sunucusu Tuna Güzelyurt, Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu ile Emba Matbaa’nın Patronu Bahattin Savut işbirliğinde çıkarılan AVFEST Dergisi, 5.000 noktaya raporlu dağıtım gerçekleştirdi.

170 gr. mat kuşe ve karton kapaklı lüks derginin dağıtımı; havayolu şirketleri (7 nokta), av kulüpleri (1.740 nokta), av bayileri (1.070 nokta), doğa konaklama alanları/restoranları ve doğa spor tesisleri (254 nokta), akut (32 nokta), turizm seyahat acenteleri (122), off-road kulüpleri (62 nokta), bakanlıklar ve belediyeler (744 nokta), pet firmaları (106 nokta), popüler şehir restoranları ve cafeler (316 nokta) ve diğer abonelikleri kapsayan 985, toplamda 5.000’i aşkın noktada raporlu halde gerçekleşti.

Derginin ilk sayısında; İdeal Av Spor, Yaban TV, Gagaça, Anadolu Atlı Spor Kulübü, Airsoft (Haftasonu Askerleri), İzci Team, Cinevip Sinemaları, Vera Cafe Bistro, Zoom Cafe, Chiropodist, Av-Doğa sporları aksesuar ithalatçısı hediyelimani.com gibi yüksek ölçekli firmaların reklamları da yer alıyor.

Dünya Milletleriyle
Uyarıyoruz..! HGS C

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.