AnasayfaMagazinAvfest Dergisi’nin Alametifarikası

Avfest Dergisi’nin Alametifarikası

Ünlü illüzyonist Aref Ghafouri ile Oyuncu Koçu Özgür Peştanlı, Sürat Kargo’dan bekledikleri dergileri 2 haftayı aşkın sürede ellerine ulaşmayınca, Ankara’dan uçağa atlayıp İstanbul’a geldiler.

İkili, dostları Tuna Güzelyurt ve Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu’nun da içinde bulunduğu arkadaş grubuyla, Sancak Grubu temsilcilerinden İşadamı Medeni Sancak’ın yatırımı olan Zoom Cafe’de buluştular.

Koçoğlu ve Güzelyurt’un ATV Muhabiri Fatih Yersiz’e birlikte yaptıkları açıklamada; “Aref’in ve Peştanlı’nın sohbet esnasında gerçekleştirdikleri ilginç illüzyon gösterileriyle renklenen gecemiz, şaşkınlık yaratan bir finalle son buldu. Hesap istedik, sümeni Aref aldı ve kredi kartını içine koydu. Misafire hesap ödetmeyeceğimizi ifade ettik ve kartı Aref’e iade ettik. Bu kez hesabı ödemek için, sümene para koyduk. Ancak garson sümeni açtığında paranın yerinde, tekrardan Aref’in kredi kartıyla karşılaştı. Bir kez daha yineledik, yine aynısı oldu. Aref, akıl sır ermez bir illüzyon ve olağanüstü bir yetenek. Herkesin gözü önünde ve spontane gerçekleşen bu sembolik gösteriden etkilenmemek olanaksız.” sözlerine yer verdiler.

Koçoğlu ayrıca, Avfest Dergisi Yönetimi olarak; derginin dağıtımında yaşanan aksaklıklardan dolayı oluşan tüm okur mağduriyetlerini misliyle giderdiklerini, her türlü zararı bizzat karşıladıklarını da sözlerine ekledi.

Tuna Güzelyurt: "Ha
Rus Ruleti İle Hesa

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.