AnasayfaFirmaya DikkatAVON’da Böcek Alarmı!

AVON’da Böcek Alarmı!

KOZMETİĞİN LİDER KURULUŞU AVON BÖCEKLENDİ Mİ?

Bir tüketicinin başına gelen şaşırtıcı hadise, “David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan ve merkezi New York’da bulunan kozmetik devi AVON böceklendi mi?” sorusunu gündeme getirdi.

125 yıldan uzun süredir, kadınların güzelliğine güzellik katmak için varolan şirketin elimize ulaşan popüler bir ürününe ait fotoğraflar, görenleri hayrete düşürecek cinsten. Habercilik etiği gereği, şimdilik konuya ilişkin daha fazla detay veremiyoruz. Tarafımıza gönderileceği belirtilen ürünü bizzat görüp, AVON‘la bağlantıya geçerek konuyu etraflıca araştırıp, sonrasında detayları kamuoyu menfaati adına sizlerle paylaşacağız.

Detaylar PEK YAKINDA…

***

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

Para Tuzağına Oper
Deniz Tahmaz Dövme

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK