AnasayfaMagazinAynur Aydın Avrupa’da listelere gitmeyi başardı…!

Aynur Aydın Avrupa’da listelere gitmeyi başardı…!

Türk Pop Müzik dünyasının son yıllarda en dikkat çeken ismi Aynur AYDIN; ülkemizdeki başarısının ardından Avrupa’da da adından sıkça söz ettirmeye başladı…

Türk Pop Müzik dünyasının son yıllarda en dikkat çeken ismi Aynur AYDIN; ülkemizdeki başarısının ardından Avrupa’da da adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Geçtiğimiz hafta “Life Goes On” şarkısı ile Belçika İtunes listesinde top 100’e 51.sıradan hızlı bir giriş yaptı. Kısa bir sürede de 36. sıraya yükseldi.Birçok dünya starının olduğu listede Aynur AYDIN,zirveye emin adımlarla ilerliyecek gibi gözüküyor.

Aynur AYDIN, daha öncede Ayrılıklar Mevsimi şarkısıyla Danimarka listelerinde top 100 ‘de ilk 8’ e kadar çıkmayı başarmıştı.

Aynur AYDIN, Avrupa’nın en güvenilir listesi dance top 40’da  bu hafta 25. sırada yer alıyor.Bu liste  Almanya, Fransa İngiltere,İspanya, Hollanda ve Belçika başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinin radyo ve clublerinin en çok yayınladığı şarkılardan oluşuyor.

Eurovision şarkı yarışmasının internet sitelerindeki bu yıl ülkemizi kim temsil etsin anketlerinde de birçok sanatçıyı oy farkı ile geçmesi ve  Avrupa’da şarkılarının bilinmeside göz önüne alındığında şimdiden Eurovision’un en güçlü temsilcisinin  Aynur AYDIN olduğunu gösteriyor.

SOSYETEALEMİ.COM

Müzik Onair yılın
Emre Kaya yeni albü

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.