AnasayfaMagazinAyşe Tolga güzellik sırlarını anlattı…!

Ayşe Tolga güzellik sırlarını anlattı…!

Eskişehir NeoPus Outlet’te bulunan bir cilt bakım markasının mağazasında cilt konsültasyonu için gelen ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga, güzelliğini düzenli beslenmeye ve spor yapmaya borçlu olduğunu söyledi…

Sağlık ve güzellik alanında danışmanlık hizmeti veren ve ziyaretçilere güzellik sırları ve sağlık tüyoları veren Tolga, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Aromaterapit olarak vatandaşların yemelerinden içmelerine kadar pek çok soru sorduklarını ve sağlıklı yaşam önerilerinde bulunduklarını belirten Tolga, genel olarak yeterince su içmeyen kişilerle karşılaştıklarını ve beslenme önerilerinde bulunduklarını söyledi. “Güzellik her şeyin bir bütünüdür” diyen Tolga, güzelliğin, öncelikle bedenin fiziksel ihtiyaçlarını gidermekle başladığını ifade etti. Düzenli su içilmesi, iyi uyku, sağlıklı yiyeceklerle beslenme ve spor yapılarak güzelliğin elde edileceğini kaydeden Ayşe Tolga, şunları kaydetti:

“Bütün bunların oldu yerde güzellikten bahsedebiliriz. Günümüzdeki insanlar iyi uyumuyorlar, susadıklarında kahve ya da başka şeyler içiyorlar ve çok fazla sigara tüketiyorlar. İyi yemekler yerine fastfood tüketip sonra binlerce lira verip kozmetik ürünlerden medet umuyorlar. Bunları önermiyoruz. Bütün bunların aksine sağlık eşittir güzellik diye düşünüyoruz.”

41 yaşında olmasına rağmen bunu söylemekten gocunmadığını aktaran Tolga, “40 yaş çok büyük bir yaştı biz küçükken, ama o değişti. Yurtdışında pek çok Hollywood ünlüsü 50-60 yaşında bile çok iyi görünebiliyor. Vücudumuz aslında bize hizmet eden bir makine ve sağlığımız da bizim için bir yatırım. Kaliteli bir yaşlılık için erken yaşta sağlığımızın sorumluluğunu almamız gerekiyor. Ben bu prensipte yaşıyorum. Düzenli besleniyorum, haftanın 3 günü spor yapıyorum” dedi.

Tolga, açıklamaların ardından ziyaretçilere cilt konsültasyonu yaparak, cilt tiplerine uygun ürünler tavsiye etti.

Kaynak : GÜLÇİN ÖZDEN/ESKİŞEHİR/İHA

Ruslar istedi, Irina
Ünlü oyuncuya sila

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.