AnasayfaMagazinBaşarılı Oyuncunun Dizi Heyecanı

Başarılı Oyuncunun Dizi Heyecanı

BİRGÜL ULUSOY’DA HEYECAN DORUKTA

“Her yeni dizi bir diğerinden bağımsız ve her birinde ayrı karakterleri canlandırmak beni mutlu ediyor” diyen Birgül Ulusoy, heyecanını magazin gazetecileriyle paylaştı.

Daha önce Çılgın Bediş, Adını Feriha Koydum, Dinle Sevgili, Veda,  Benim İçin Üzülme ve Firuze adlı dizilerde rol alan oyuncu, ayrıca ‘Alemin Kralı‘ adlı dizide de Sinan Bengier ile birlikte konuk oyuncu olarak yer almıştı.  Şu an devam eden dizisi ‘Küçük Gelin‘in ardından, ‘O benim Hayatım‘ adlı yeni bir dizi projesine başlayacak olan başarılı oyuncu, iki dizide birden oynamanın zor olmayacağını tam aksine iki farklı karakteri aynı anda oynamanın heyecan verici olduğunu belirtti.

Birgül Ulusoy çalışma arkadaşlarına olan memnuniyetini, “Rol aldığım her projede bana aile sıcaklığını hissettiren yapım şirketlerine  ve menajerim Umut Sakallı‘ya çok çok teşekkür ediyorum,” sözleriyle dile getirdi.

Başarılı oyuncu son olarak Samanyolu TV‘de yayınlanan ‘Yeşil Elma‘ adlı TV programına konuk oldu. Programda, rol aldığı ‘Küçük Gelin‘ adlı dizinin ilerleyen bölümlerine dair ipuçları da paylaşan oyuncu, neşesiyle yayına renk kattı.

"İnsanlık Hali" İ
Aşkım Kapışmak K

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.