AnasayfaBültenlerBel, boyun ve sırt ağrıları nüks etmeyecek şekilde iyileştirilebiliyor

Bel, boyun ve sırt ağrıları nüks etmeyecek şekilde iyileştirilebiliyor

Fizyoterapi ve Kayropraktik Uzmanı Doğukan Çavlu, bel fıtığı, boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, boyun ağrısı, bel ağrısı, sırt ağrısı, ağrı tedavisi gibi omurga sorunlarını içeren hastalıklar ve bu hastalıklara ilişkin uygulanan egzersizler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yazar ve Karikatürist Abdullah Koçoğlu’nun (Joker Abdul) kişisel Youtube kanalında yayınladığı videoda Koçoğlu, “10 yıldır boyun, bel ve sırt ağrısı çekiyorum. Aynı zamanda boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı başlangıcı da mevcut. Omurgamı zorlayan yanlış oturma şeklinden ve yıllardır yaptığım ağır sporlardan kaynaklı oluşan travmalar bana ağrı olarak döndü. Onca yıldır girmedik hastane, doktor, fizyoterapi uzmanı fizyoterapist, akupunktur merkezi, kaplıca vb. kalmadı. Ta ki, 1 ay öncesine kadar iyileşme umudum yoktu. Fizyoterapi ve Kayropraktik Uzmanı Doğukan Çavlu ile tanıştıktan sonra yıllardır yanlış yöntemler peşinde koştuğumu ve defalarca kez dolandırıldığımı anladım. Şimdi, sağlığım eskisinden daha iyi durumda. Üstelik aynı rutinde çalışıyorum ve ağır sporlara devam ediyorum. Ben şifa buldum, siz de bulun diye yaşadıklarımı tüm samimiyetim ile paylaştım. Videoda yer alan Doğukan Çavlu’nun açıklamalarına kulak verirseniz sizin de iyileşeceğinizi düşünüyorum. Aynı hastalıktan mustarip olan tüm hastalara şimdiden geçmiş olsun. Herkese acil şifalar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Koçoğlu’nun anlatımı sonrasında söz konusu hastalıklara ilişkin tedavi yöntemlerinden bahseden ünlü Fizyoterapist Çavlu, devlet hastanelerinde bu tür hastalıklara yapılan uygulamaların eksikliğinden bahsetti ve “Hastalarımız, birkaç günlük kurs ile edindikleri diploma sayesinde sadece internet fenomeni olan, mesleki yeterlilikten mahrum kimi Fizyoterapi ve Kayropraktik uzmanlarınca ciddi şekilde dolandırılıyor.” dedi.

Youtube'da yüzde 10
Müzik ve müzisyen

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK