AnasayfaBültenlerBelpak temizlik şirketinden ilginç ar-ge

Belpak temizlik şirketinden ilginç ar-ge

‘Cleaning Radar Automat’ temizlik şirketlerinin kabusu olacak

1994 yılından buyana alışveriş merkezleri, plazalar başta olmak üzere işyeri ve evlere hizmet veren temizlik şirketi Belpak, Türkiye’de Automat teknolojisi ile hizmet sağlamak için ar-ge çalışmalarını başlattı.

Şirketin CEO’su Arkın BELKIS’ın www.belpaktemizlik.com üzerinden yaptığı açıklamada, “İçinde bulunduğumuz yüzyıl, yakında tümüyle dijitale dönüşecek. Bu eğilim kişileri mükemmeliyetçi yapıyor ve aldıkları hizmette tek bir hataya bile müsamaha göstermiyorlar. Teknolojik yapıyı temizlik işine ne kadar yüksek oranda adapte edebilirsek, sektörü o denli rahatlatırız.

‘Cleaning Radar Automat’ geliştiriyoruz

Temizlik işinde en büyük sorun, kıyı-bucak adı verilen kirlilik oranı en yüksek seviyedeki gizli noktalardır. Üzerinde çalıştığımız geliştirme sayesinde temizlik yapılan alan ışınla taranabilecek. Böylelikle temizlik öncesi ve sonrasındaki kirlilik seviyeleri ya da kirli kalmış alanlar raporlanabilecek. Cleaning Radar Automat, kirli alanlar, toz oranı, oksijen oranı gibi taramaların yanı sıra tıbben tanımlanmış havada bulunan bir kısım zararlı bakteri oranlarını da ölçümleyebilecek.İşin sırrı sihirli sıvıda

Cleaning Radar Automat, taramaları yardımcı bir sıvı sayesinde tamamlıyor. Temizlik suyuna dahil edilen sıvının temas etmediği dokunulmamış tüm alanlar Cleaning Radar Automat üzerindeki yeşil ekranda kendini ele verirken, sıvının temas ettiği alanlardaki temizlik seviyesi de hesaplanabiliyor.

Çalışmaları Koçoğlu Danışmanlık ve Tuna Medya Şirketler Grubu tarafından Çin’de yürütülen ‘Cleaning Radar Automat’, 2019 yılında tamamlanacak ve 2020 yılında piyasaya sürülecek.

Hatsan Silah Sanayi
SİLSAD (Silah Savun

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.