AnasayfaMagazinBenzerlik İşinden Etti..!

Benzerlik İşinden Etti..!

CEM YILMAZ’A BENZİYOR DİYE İŞİNE SON VERİLDİ

İzmit Oyun Sahnesi’nde kadrolu ve başarılı bir oyuncu olan Emrah Karaoğlu, Cem Yılmaz’a olan benzerliği sebebiyle işinden oldu.

Oyunculuğun yanı sıra kuaförlük mesleğiyle geçimini sağlayan Karaoğlu, ek gelir olsun diye dönüş yaptığı eski sanatını 2 ay devam ettirebildi.

Çalıştığı kuaför dükkanının kendisiyle sohbet etmek ve fotoğraf çekilmek isteyen Cem Yılmaz hayranları tarafından olur olmaz saatlerde istila edildiğini belirten sanatçı, “Müşterilerin yoğun ilgisi sebebiyle, zanaatımı icra edemez hale geldim. Gün içinde yüzlerce kişi, fotoğraf çekilmek ya da ayaküstü sohbet etmek için uğrayınca işler karıştı. Bu durumdan memnun olsam da, işimden olmak beni zor duruma soktu, ne yapacağımı şaşırdım!” sözleriyle sıkıntısını dile getirdi.

“KEŞFEDİLMEK İSTİYORUM”

Cem Yılmaz’ın sanatsal başarılarına saygı duyduğunu ve kendisini büyük hayranlıkla takip ettiğini de sözlerine ekleyen Karaoğlu, bundan böyle tek hedefinin dizilerde ve sinema filmlerinde boy göstermek olduğunu ve Cem Yılmaz tarafından farkedilmek istediğini belirtti.

“İSTANBUL’DAN GELECEK TEKLİFLERE AÇIĞIM”

Yetenekli oyuncu rotayı, yazar ve ticari danışman olan Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) önderliğinde taşı toprağı altın İstanbul’a çevirmiş görünüyor ve sözlerini, “keşfedilene dek şansımı zorlayacağım” cümlesiyle noktalıyor.

Sezen Aksu'nun duygu
Bir İş Çeviriyorl

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.