AnasayfaMagazinBIG HOUSE İstanbul’da İngiliz Rüzgarları Estiriyor

BIG HOUSE İstanbul’da İngiliz Rüzgarları Estiriyor

Tasarladığı mekanlarla adından sıkça söz ettiren Arjen PULAT imzalı BİG HOUSE CAFE, İstanbul’da İngiliz rüzgarları estiriyor.

Aynı zamanda mekanın sahibi olan Arjen PULAT yaptığı açıklamada, “İstanbul’da nezih ve bir o kadar lezzet düşkünü profesyonel bir misafir kitlesi var. Öyle ki, her biri gurmeye yakın damak tadı sahibi ve satın aldıkları hizmette kusur istemiyorlar. İşte, bizim hedef kitlemiz onlar. Yanı sıra mekanın en büyük özelliği birkaç ince detayda gizli. Mesela, Big House Cafe’de hiçbir zaman gelen müşteriye “Eyvah” dedirtmeyiz. Maç yayını olduğu gün, görüntü var ama ses yok. Yani isteyen maçını izleyebilir, maç sevmeyen misafirlere ise dayatma usulü izletmeyiz. Yapılan hizmet uluslararası kriterler göz önünde bulundurularak ve global dünya standartlarında gerçekleşir. Profesyonel eğitime tabi tutulan personelimize ilk kazandırdığımız nitelik, muaşeret kurallarının incelik gerektiren noktalarıdır. Turizm otelcilik mezunu olan çalışanlarımız dahi özel bir pratik uygulamadan geçirilir ve eğitim müfredatında açık halde bulunan eksik bilgileri tamamlanır. Mükellef bir altyapı sonrası müşterilerle sıklıkla yapılan anketler sayesinde ise en üst düzey hedeflenir.” sözlerine yer verdi.

Franchise 2018’de…

Özel temaya sahip ve dekorunda küçük espriler barındıran Big House Cafe, 2018 yılı itibariyle büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’de franchise usulü bayilik vermeyi planlıyor. Mekan sahibi Arjen PULAT ayrıca, ilk 3 işletmenin kendisi tarafından oluşturulacağını, sonrasında ise katılacakları Bayilik Fuarı ile ülke çapına yayılacaklarını ifade etti.

Bighouse.com.tr web sitesi üzerinden görülebilecek mekan, şimdiden geçlerin ve seçkin bireylerin istasyonu olmuş durumda. Rezervasyonsuz misafir kabulü olmasına karşın, size tavsiyemiz +90 212 442 36 36 nolu telefonla yer ayırtmanızdan yana. Zira özellikle akşam saatlerinde yer bulmak pek mümkün değil.

Parlak Erkek Modası
Hazal Şenel'den Sı

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.