AnasayfaBültenlerBlogger Annelerine Özel Etkinlik

Blogger Annelerine Özel Etkinlik

Sanofi, Mother & Baby Dergisi iş birliğiyle blogger annelere özel bir etkinlik düzenledi.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Metehan Özen’in konuşmacı olarak katıldığı toplantıda çocukların sindirim sisteminin düzenlenmesi ve bağışıklık sisteminin desteklenmesinde etkili çözümler tartışıldı. Prof. Dr. Özen, çocuklarda probiyotik kullanımı hakkında önemli bilgiler paylaştı.

İnsanların yaşamlarını iyileştirmek için tedavi çözümleri keşfeden dünyanın önde gelen ilaç şirketlerinden Sanofi, Global yapılanmasında olduğu gibi Türkiye’de de tüketici sağlığını öncelikli alanlardan biri olarak konumlandırmaktadır. 50 yılı aşkın süredir birçok ülkede kullanılan ve dünyanın en çok tercih edilen probiyotiği olan Enterogermina’yı, Türkiye’de de tüketicilerin kullanımına 2015 yılında sunan Sanofi Tüketici Sağlığı yeni bir etkinlik düzenledi. Mother & Baby Dergisi işbirliği ile blogger annelerle bir araya gelen Sanofi Tüketici Sağlığı’nın bu etkinliğinde Prof. Dr. Metehan Özen anne bloggerlara probiyotiklerin çocuk sağlığındaki yeri ve önemine ilişkin bilgiler verdi.

Sanofi’nin dünyanın 30’dan fazla ülkesinde piyasada olan probiyotik ürünü Enterogermina’nın çocuklarda kullanımı hakkında bilgilendirmenin de yapıldığı etkinlikte anne bloggerlar keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda faydalı bilgiler edinme şansı da buldu.

Mardinli Şef İlgi
Ali Ağaoğlu'nu Azr

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.