AnasayfaMagazinBölgesel Kanalda Ulusal Talk Show!

Bölgesel Kanalda Ulusal Talk Show!

Bölgesel televizyon kanalı tv52 de ‘Zamansız Yağmurlar’ programını hazırlayıp sunan Mehmet Gücüklüoğlu, ulusal kanallarda yayınlanan talk show programlarından daha zengin içerikte yayın konseptiyle bir ilke imza attı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Takipte!

Mehmet Gücüklüoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ve yayın bölgesinin starlarını konuk olarak ağırladığı ‘Zamansız Yağmurlar’ talk show programını halk sevdi. Program Karadeniz bölgesine hitap etmesi beklenirken ulusala damgasını vurdu. Önceki gün canlı yayına Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar telefon ile bağlanarak programı ilgiyle takip ettiğini, programın sunucusu Mehmet Gücüklüoğlu’na daima yanında olduğunu dilerken de, başarılar diledi.

Aslı Şahin Çokta Tın Yani!

Karadeniz bölgesinin çeyrek asırdır kesintisiz yayın yapan tv52 de yayınlanan zamansız yağmurlar’a “Çokta Tın Yani” yeni albümüyle iyi bir çıkış yakalayan “Aslı Şahin” konuk oldu. Ritmik türküleri, ışıklı spor ayakkabısı ve farklı dans figürleriyle izleyiciyi coşturdu. Sanatçı 17 Aralık da düzenleyeceği ulusal ve bölge basınında yer alacağı muhteşem bir gece de yeni albümünün lansmanını yapacağını söyledi. Programın ikinci bölümünde Ordulu dernek başkanları konuşuyor bölümüne Nihat Coşkun konuk oldu, dernek faaliyetlerini ve projelerini anlattı.

HAVADİSTÜRK

100 Bin Liralık 201

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.