AnasayfaFirmaya DikkatBu Mac Kozmetik Ürünleri Sahte mi Gerçek mi..?

Bu Mac Kozmetik Ürünleri Sahte mi Gerçek mi..?

www.macmakyaj.co isimli siteden ve bu siteye bağlı olan sosyal medya hesapları üzerinden “134 Parça Tanışma Seti,” %74 yıl sonu indirimi adı altında satışa çıkarılmış. Ancak site, Mac Kozmetik firmasının www.maccosmetics.com.tr isimli Türkiye sitesinden bağımsız olarak kurulmuş görünüyor ve oldukça atıl bir havası var.

İnandırıcılığı olmayan sistem, devamında şöyle işliyor. www.macmakyaj.co isimli siteden ve bu siteye bağlı bulunan sosyal medya hesapları üzerinden, ad, soyad ve telefon numaranız ile kayıt olarak sipariş geçiyorsunuz. Bir gün sonra 0212 702 28 27 nolu numaradan sizi arıyorlar ve ürünlerin orijinal olduğunu ifade ederek siparişinizi onaylıyorlar.

Arayan kişilerin ve kampanyaların doğruluğunu araştırmak için, MAC firmasının Türkiye temsilciliği tarafından tanımlanan 0216 217 16 22 nolu Sahte Ürün İhbar Hattını arayabilirsiniz. Biz sizin adınıza aradık; çaldı, çaldı, çaldı ve her defasında 3. sıradan 1. sıraya geçtiğimizde açılmadan kapandı. 1 saati aşkın süre belli periyotta arama gerçekleştirmemize rağmen müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşamadık, belki siz ulaşabilirsiniz. Ancak işin asıl ilginç olan tarafı, siparişinizi alan numaraya dönüş yaptığınızda da aynı durumu yaşıyorsunuz. Çalıyor, sıranız geliyor, fakat açan yok. Sizce de tuhaf değil mi?

Mac firmasının, bu durumdan haberi var mıdır, yok mudur bilemiyoruz. Önerimiz, söz konusu satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce orijinalliğini mutlaka araştırmanızdan yanadır. Para kolay kazanılmıyor.

Bölgesel Kanalda Ul
TİVİBU Esnafı Can

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK