AnasayfaTeknolojiBu Yaz Çeşme’de GelGit Dönemi Başlıyor

Bu Yaz Çeşme’de GelGit Dönemi Başlıyor

Yerli ulaşım mobil uygulaması GelGit, bu yaz Çeşme’de kullanıcılarıyla buluşuyor.

Tek tuşla hızlı, güvenli, uygun fiyatlı araç çağırma imkanı sunan GelGit, İzmir Havalimanı-Çeşme ile Çeşme ve çevresinde hizmet vermeye başladı. Son model araçlarla yolcularına konforlu ve uygun fiyatlı ulaşım imkanı veren GelGit ile anında araç çağırmanın yanı sıra önceden araç rezervasyonu yaptırmak da mümkün.

GelGit konforlu ve uygun fiyatlı ulaşımın yanı sıra Çeşme ve çevresindeki mekanlarda özel indirim ve fırsatlar da sunuyor. Bu yaz Çeşme’nin en popüler otel, restoran ve eğlence mekanlarında GelGit kullanıcılarını özel sürprizler bekliyor.

Türk mühendisleri tarafından tasarlanan GelGit’in Türkçe menüsünün kullanımı oldukça kolay. Telefonun türüne göre Apple Store ya da Google Play’den uygulamayı indirip, kısa bir kayıttan sonra GelGit’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlık araç çağırmak için uygulamayı açıp çağır tuşuna basmak yeterli, en yakın aracı size yönlendiren uygulama yolculuk sonrası ulaşım bedelini kredi kartınızdan çekiyor ve e-faturanızı adresinize gönderiyor.

Özel eğitimlerden geçmiş şoförlerle güvenli ve konforlu yolculuk sunan GelGit, yedi gün 24 saat kullanıcıların hizmetinde olacak. Rota optimizasyonu ile şoförlerini trafiğe göre yönlendiren uygulama böylece zamandan ve ücretten tasarruf da sağlıyor.

GelGit’in, Türkiye’nin ulaşım uygulaması olduğunu belirten GelGit CEO’su Austin Kim, “Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve uygulamaya alınan GelGit’i bu yaz ilk kez İzmir Çeşme’de kullanıcılarla buluşturuyoruz. Uygun fiyatlı, güvenli, konforlu ve hızlı bir ulaşım deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Yüzde yüz Türk sermayeli bir şirketiz ve tüm müşterilerimize hizmet sonrası E-fatura gönderiyoruz. Amacımız Çeşme’de başlayan organizasyonumuzu önümüzdeki dönem farklı bölgelerle genişletmek” dedi.

Nagihan Aradığı M
Sebzeli Dondurma Yem

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.