AnasayfaAlışverişBuğra GÜLSOY ve Serdar ORTAÇ VODAFONE RED için kamera karşısına geçti

Buğra GÜLSOY ve Serdar ORTAÇ VODAFONE RED için kamera karşısına geçti

Vodafone’un reklam yüzü Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç, Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını tanıttığı reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. İkilinin plaj maceralarının esprili bir dille anlatıldığı reklamlarda fon müziği olarak Serdar Ortaç’ın “Buralara Yaz Günü” şarkısı kullanılıyor.

3 Haziran 2019 – Vodafone’un reklam yüzü Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç, Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını tanıttığı reklam kampanyasında bir araya geldi. Serdar Ortaç’ın “Buralara Yaz Günü” şarkısının fon müziği olarak kullanıldığı reklamlarda, “Bir yazınız var, onu da ayrıcalıklarla sınırsız yaşayın” mesajı veriliyor.

Buğra Gülsoy’un Red’li bir ünlüyü, Serdar Ortaç’ın ise sadece bir ünlüyü oynadığı, bir plajın girişinde geçen ilk filmde, Gülsoy Ortaç’a “Avantajlar için ünlü değil Red’li olmak lazım” diyerek Red dünyasına katılmanın ne kadar kolay olduğunu anlatıyor.

Buğra Gülsoy’un deneyimli Red’liyi, Serdar Ortaç’ın ise acemi Red’liyi oynadığı, bir plajın kafesinde geçen ikinci filmde ise Gülsoy Ortaç’a plajda video izlemek için WiFi şifresine ihtiyacı olmadığını, Red’lilere sınırsız video izleme imkânı sunulduğunu hatırlatıyor.

Milta Bodrum Marina
Secret Garden yaza m

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK