AnasayfaMagazinBurçin Umay’ın 4 şarkılık albümü sevenleriyle buluştu!

Burçin Umay’ın 4 şarkılık albümü sevenleriyle buluştu!

Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlarla popülarite sağlayan yeni neslin trend şarkıcısı Burçin UMAY, 4 parçadan oluşan ‘START’ adlı albümünü sevenleriyle buluşturdu.

Albümde, Umay’ın ilk maxi single çıkarmasına vesile olan Umay Umay’a ait bir şarkı, Deniz Arcak’tan “Bir mola ver” isimli cover parça ve iki de sanatçıya ait eser bulunuyor.

Albüm çıkarmadan evvel 14’e yakın besteyi evindeki home stüdyosunda okuyan ve aranjesini yaptırdıktan sonra kliplerini kendi çabasıyla tamamlayan sanatçı, Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlarda yüksek sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarmış görülüyor.

İlginç ve macera dolu hayat hikayesi ile de ilgi çeken ve ‘LGBT popmusic composer ve singer’ akımının öncülerinden olan Umay, profesyonelliğe giden adımlarının başlagıcında onlarca sanatçının kliplerine drama, komedi, canlandırma türünde çektiği kliplerle de biliniyor.

Umay ayrıca, piyasalarla buluşan yeni albümünün iddialı bir çıkış yakaladığına ve ileri dönem çalışmalarının müzik piyasasını hareketlendirecek kadar farklı armonide gelişeceğine dikkat çekti.

Türkiye’de açaca
Instagram hesabını

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.