AnasayfaBültenlerCaresse Bodrum, Buddha-Bar Beach’te Kenan Doğulu ile sevenlerini buluşturdu

Caresse Bodrum, Buddha-Bar Beach’te Kenan Doğulu ile sevenlerini buluşturdu

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Türk Pop müziğinin usta ismi Kenan Doğulu’yu Buddha-Bar Beach sahnesinde ağırladı. Bu sene de yoğun ilgiyle gerçekleşen konserde, Kenan Doğulu’nun yüksek enerjisi Caresse Bodrum’un göz alıcı kumsalında bir araya gelen müzik tutkunlarını coşturdu.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Bitez koyunun en özel noktasında efsanevi Buddha-Bar Beach sahnesinde Kenan Doğulu canlı performansı ile unutulmaz bir geceye imza attı.

Kenan Doğulu deniz üzerine kurulan dev platformda şarkılarını söyledi

Caresse Bodrum, büyüleyici manzarası ile nefesleri keserken, Kenan Doğulu’nun deniz üzerine kurulan özel platformda seslendirdiği hitleri, muhteşem orkestrası, güçlü yorumu ve dans şovları misafirlerden tam not aldı. Konsere “Yazmışsa Bozmak Olmaz” şarkısıyla başlayan sanatçı, “Vay Be”, “Kandırdım”, “Tencere Kapak” ve “Çakkıdı” gibi müzik hayatının en sevilen hitlerini seslendirdi. Kapanışı “Tükendim Ben” şarkısıyla yapan sanatçı yoğun ilgi üzerine iki kez bis yaptı. Geceye moda, iş, sanat ve cemiyet dünyasından Ahu – Süleyman Orakçıoğlu, Şirin Yalçın, Didem – İzzet Antebi, Edvina Sponza, Seda Güven, Aslı – Aylim Pehlivanlar, Özlem Yıldız, Gamze Keçeli, Burcu Erçil, İbrahim Kutluay, Hidayet – Banu Türkoğlu, İpek Enver Varol, Gürhan – Duygu Çarmıklı, Aylin Yılmaz, Hikmet – Alpin Albayrak, Numan – Arzu Ceyhan, Tuğba – Nuri Develi, Zeynep Mutlu ve Zeynep Yılmaz gibi isimler katıldı.

Kenan Doğulu’nun unutulmaz şarkıları, sahne performansı ve başarılı orkestrası ile renklenen gecede, dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, global şeflerinin dokunuşları ile hazırlanan Buddha-Bar imza lezzetleri, kokteylleri ve konser öncesinde özel olarak organize edilen Asian BBQ partisi ile eşsiz bir akşam yaşattı.

Caresse Bodrum, bu yaz Bodrum tutkunları için mükemmel bir yemek, miksoloji, dinlenme ve eğlence adresi olacak.

Buddha-Bar hakkında;

Buddha-Bar konsepti 1996 yılında Fransa’da kurucuları Raymond ve Tarja Visan’ın yaratıcı vizyonuyla doğdu. Paris’in efsane mekanlarından Barfly’ın da sahibi olan Visan, Buddha-Bar Paris’i şık Faubourg St Honoré caddesinde açtı. Bir restoran, lounge ve barı bir arada sunan konseptin estetik ve mutfak için ilham kaynağı, çiftin Pasifik kıyılarındaki egzotik kültürlere ve California’ya sayısız yolculukları oldu. Tüm yemekler “Aile Stili” yaklaşımıyla hazırlanıyor, başka bir deyişle konuklar arasında paylaşılabiliyor ve tek tabak yerine büyük tabaklarda servis ediliyor.

Konsept sonraki yıllarda Avrupa, Asya, Afrika ve Latin Amerika’daki destinasyonların eşsiz havasıyla gelişti. Günümüzde Buddha-Bar ve kardeş markalarının toplam varlığı 25’ten fazla ülkeyi kapsıyor ve yeni mekan açma planları sürüyor. Restoran, plaj, spa ve otellerden oluşan portföyde Fransız zarafeti zengin renk paletleri, şık mobilyalar ve lüks tekstil ürünleri gibi neo-Asya tasarım unsurlarıyla kombine ediliyor. Rutine yer olmayan Buddha-Bar dünyasında sürekli bir evrim hüküm sürüyor. Hizmetler ve tüm etkinlikler, mevsimlerin ve Buddha-Bar yaşamının ritmini yansıtıyor. Buddha-Bar, yaşam sanatının ve unutulmaz deneyimlerin özünü temsil ediyor.

Markaları

Buddha-Bar (Restaurant / Bar / Lounge) : Paris, Dubai, Londra, Monte Carlo, Marrakech, St- Petersburg, Kiev, Prag, Manila, Bakü, Caracas, Lyon

Buddha-Bar Hotel: Paris, Prag

By Buddha-Bar: Siddharta Lounge by Buddha-Bar (Dubai), Buddha-Bar Beach (Mykonos, Santorini, Mazagan, Abu Dhabi, Baku, Maldives, Mauritius, Crete, Vevey), Barfly by Buddha-Bar (Abu Dhabi), Karma Kafe by Buddha-Bar (Dubai), Bushido (Bahrain), B/Attitude Spa (Dubai, Doha, Budapeşte)

Funda Arar’dan sü
Kuveyt Türk’ten i

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK