AnasayfaBültenlerCIRQUE du SOLEIL’in yeni şovu İstanbulluları büyüleyecek

CIRQUE du SOLEIL’in yeni şovu İstanbulluları büyüleyecek

Cirque du Soleil’in adrenalin dolu yeni gösterisi BAZZAR, galasını kendisi gibi ikonikleşen dev çadırında 21 Ağustos’ta Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul’da gerçekleştirecek. Biletler, www.TixBox.com.tr üzerinden satışa sunuldu.

Dünyanın en önemli projelerine imza atan Alchemy Project tarafından hayata geçirilen Bazzar Şov, SKODA AUTO’nun desteği ve Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul ev sahipliğinde, çılgın akrobatların nefes kesen gösterileriyle muhteşem bir görsel şölene imza atacak.

1984’te, 20 sokak dansçısıyla başlayan Cirque du Soleil Entertainment Group, bugün 60 ülkede 1.400’ü sanatçı ve 4.000’den fazla çalışanıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanarak büyük bir coşkuyla devam ediyor.

Yönetmenliğini ve yazarlığını Susan Gaudreau’nun, kreatif direktörlüğünü ise Samuel Chouniard’ın üstlendiği BAZZAR şovu yer çekimine meydan okuyacak. Bisiklet, ateş, maestro, ip ve trapez kategorilerinde ayrı ayrı sergilenecek olan on dokuz farklı şovla izleyicilerin nefesleri kesilecek.

BAZZAR şov, kurulumu tam 6 gün süren, 41 metre genişliğinde ve 19 metre yüksekliğindeki ikonikleşen dev çadırında sergilenecek. Toplamda 1.500 kişiyi ağırlayan dev çadır, kültür, sanat, eğlence dünyasının önemli etkinliklerine ev sahipliği yapan Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul’da kurulacak. BAZZAR, İstanbul’da 21 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında 12 gün boyunca sürecek. Biletler, www.TixBox.com.tr üzerinden satışa sunuldu.

BAZZAR hakkında;

Cirque du Soleil BAZZAR, akrobat, dansçı ve müzisyenlerden oluşan toplulukların hayranlık uyandıran gösterilerinden oluşan yaratıcılık dolu sınırsız bir eklektik laboratuvardır. Burada, uçarı ve eşsiz bir evren yaratmak için orkestra şefinin yönetimiyle tüm unsurlar bir araya geliyor. Beklenmedik olanın normal karşılandığı gösterinin renkli grubu, artistik ve akrobatik oyunları düzenli ve düzensiz şekilde yeniden tasarlıyor, oluşturuyor ve yaratıyor. Gelin ve bu neşeli ve yaratıcı ahenkte siz de yerinizi alın. Hikayenin sonu belki de yalnızca bir başlangıçtır!

Timuçin Esen Red Fi
Yeni üyeler, 911 Ca

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK