AnasayfaMagazinciler BirliğiÇocuklar Mutlu, Hayvan Dostlar Daha Özgür

Çocuklar Mutlu, Hayvan Dostlar Daha Özgür

Çocuklara evde özgür alanlar verebilmek için ebeveynlerin en iyi yardımcısı kolay temizlenen koltuklar. Evinde hayvan dostlarıyla birlikte yaşayan kişilerin ise en büyük kuşkusu temizlik. Buka Sofa zahmetsizce temizlenen ve kolayca değiştirilebilen kılıfları ile lekeleri nasıl çıkarabileceğinizi düşünmek yerine size en sevdiklerinizle geçirebileceğiniz zamanları bırakıyor.

Evde yaşayan herkes özgürlüğün tadını çıkarsın diye Buka Sofa’nın birbirinden renkli ve farklı kılıfları hayatı kolaylaştırıyor. Çocuklar tarafından “yanlışlıkla!” boyanan ya da evcil hayvanlar ile vakit geçirirken lekelenen koltuklar, hiçbir teknik desteğe ihtiyaç duymadan yedek kılıf ile yenileniyor, evdeki telaş yerini konfora bırakıyor. Ayrıca çocukların en çok tercih ettiği ve heryere bulaşan dondurma, çikolata ve şekerleme lekeleri de kılıflarla beraber kolayca temizleniyor.

Makinede yıka, lekelere elveda.

Buka Sofa’da tüm kanepe ve koltukların kılıfları isteğe göre değiştirilebiliyor ve çıkarılabiliyor. Ayrıca Buka Sofa’da her bir model için ayrı ayrı sunulan kumaşlar makinede yıkanabiliyor ve/veya kuru temizlemeye uygun, teflon özellikli leke tutmayan türde kumaşlar tercih edilebiliyor. Buka Sofa, 500’den fazla kılıf ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği ile hem kirlenen koltuğunuzu kolayca yenileme fırsatı hem de zevkinize göre bir çok kişiselleştirme alternatifi sunuyor.

Açık Hava Yaz Oyun
Ersan Er'in Şarkıs

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.