AnasayfaMagazinDevrim Erden’den Yılın Asparagası

Devrim Erden’den Yılın Asparagası

Devrim Erden’den Yılın Asparagası

‘Büyü Artık’ isimli albümüyle çıkış yakalamaya çalışan şarkıcı Devrim Erden, bülten servisini yapan Selçuk Özdemir isimli şahıs ile birlikte yılın asparagas haberine imza attı. Yıllar önce Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu tarafından başka bir sanatçı için geliştirilen ve ulusal medyada geniş yankı uyandıran USB Albüm Projesi, Koçoğlu’nun proje haklarını geri çekmesi üzerine durmuştu.

İşte o haber (Basın Toplantısı-VİDEO): http://www.34volt.com/video/goruntulu-bulten-murat-erbey-den-korsana-tokat-videosu-39314/

İşte o haber: http://www.dha.com.tr/murat-erbeyden-korsana-tokat_980035.html

Selçuk Özdemir tarafından basın mensuplarına gönderilen bültende yer alan ve sözde “bir ilke imza atma” niteliği taşıyan USB Albüm, zamanında Koçoğlu’nun yaptığı ile birebir örtüşüyor. Gerçek dışı içeriğe sahip bültenin, bir çok haber sitesi tarafından yayına alındığı belirlendi.

Selçuk Özdemir tarafından basın mensuplarına ve internet haber sitelerine gönderilen bültende, “Büyü Artık albümünün başarısıyla dikkatleri üzerine toplayan Devrim Erden, yeni çalışmasının promosyonunda kullandığı Özel USB uygulamasını bir sonraki albümünün şekli olarak belirledi. Dünya starlarının bile henüz yapmadığı bir yöntemle bir ilke imza aracak olan devrim erden yeni albümünde yeniliğe doymuyor.. Devrim Erden, müzik dünyasında albüm satışlarının şu günlerde farklı bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Günümüzde albümler CD olarak çıkarken Devrim Erden, Büyü Artık singlenının promosyonunda kullandığı Özel USB yöntemini bir sonraki projesinde fiziki albüm olarak kullanmayı düşünüyor. Yani Büyü Artık’ın promosyonu olarak kullanılan Özel USB’ler, Devrim Erden’in bir sonraki albümünün şekli olacak. Teknolojiye ayak uydurmayı hedeflediğini söyleyen Erden, “Zaten CD dönemi sona eriyor. Ben de bir yeniliğe öncülük etmek istedim. Maliyetli olsa da çağa ayak uydurmak gerek. dedi.” ifadelerine yer verilmiş.

Saat Ayarlarınızla
Kapalıçarşı'da B

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.