AnasayfaMagazinDiriliş Ertuğrul’a Gravür Şaheseri Bir Hediye

Diriliş Ertuğrul’a Gravür Şaheseri Bir Hediye

1914 yılından bu yana hizmet veren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Diriliş dizisinde Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan’a, aylar süren el işçiliği ile imal edilen gravür işlemeli özel bir tüfek hediye edecek.

Kooperatif Başkanı Naci Tanık konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Diriliş Ertuğrul, Aziz Türk Milletimiz için önem arz eden bir yapımdır. Bizler bu emeğin fazlasıyla farkındayız. Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan da üstlendiği rolünün hakkını layıkıyla veriyor. Tüm dizi ekibini temsilen Düzyatan’a, aylar süren el işçiliği ile imal edilen gravür işlemeli özel bir tüfek hediye edeceğiz. Bilindiği üzere geçtiğimiz zaman dilimi içinde önemli isimler için, yurtta barışı ve milli beraberliği temsilen Fetih 1453 serisinden çok özel bir tüfek üretmiştik. Söz konusu üretim bandımız, sanatkar ustaların hünerli parmaklarında şekillenen el işçiliğine odaklıdır.” dedi.

1 asrı aşkın süredir varlığını sürdüren sektöründe lider Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, 450 üyeden oluşuyor ve birçok üyesi aynı zamanda kooperatif bünyesinde aktif olarak çalışıyor.

Ferrari Gibi Tüfek
Akdaş Silah Sanayi

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.