AnasayfaMagazinciler BirliğiDoğasever Avcılara Avfest Desteği

Doğasever Avcılara Avfest Desteği

2016 takvim yılında Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu, Televizyoncu Tuna Güzelyurt ve İş adamı Bahattin Savut işbirliğiyle piyasalarla buluşturulan Avfest Dergisi, doğada işlenen suçları en aza indirmek ve bilinçlendirmek için, hizmet içerikli bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.

AvFest Dergisinin hukuk danışmanı Avukat Abdullah Serdar Önür yaptığı açıklamada, “Avlanma doğamızda, doğada ise avlanma var. Outdoor sporlar, dünyanın 7 kıtasında milyonlarca insanın vazgeçilmez tutkusu. Önemli olan işin çerçevesini doğru çizmek ve yanlışa, kuralsızlığa düşmeden avlanabilmek. Avfest Dergisi’nin, doğaseverleri, outdoor tutkunlarını, avcıları ve üreticileri kucaklayan yapılanmasına kattığı yeni hizmeti sayesinde; hukuksal alanda öğrenilmek istenen bağlantılı konular hakkında sorulan sorular, soruyu takip eden bir sonraki derginin sayısında, yasal çerçevelere bağlı kalınarak cevaplanacak. Amaç, testi kırılmadan çözüm üretebilmek ve bilinçli avcılığı, doğa severliği benimsetmek, hukuki anlamda bilinçsizliği ortadan kaldırmak.” sözlerine yer verdi.

Konuya ilişkin detaylı bilgiye, derginin www.avfest.com.tr web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabiliyor.

Nevizade Aşıkları
Onur Akay Köşkte S

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.