AnasayfaSergiDoğaya dönük resim sergisi sanatseverleri ağırlıyor

Doğaya dönük resim sergisi sanatseverleri ağırlıyor

Yeni nesil klinik vizyonuyla Klinik 32’yi kurarak ağız ve diş sağlığı alanında başarılı çalışmalara imza atan Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer, doktor kimliğinin yanı sıra fotoğrafçı kimliğiyle de dikkat çekiyor.

Tedavilerinin ardından danışanlarına doğal bir gülümseme de hediye eden Dr. Ilgaz Özer, uzun yıllardır hobi olarak sürdürdüğü fotoğrafçılığı bir kişisel sergi ile taçlandırdı. Dr. Özer, 32 ismin doğal gülüşlerini fotoğrafladığı “Doğanın Gücüyle Gülümse” sergisini, Signal Naturel Elements serisinden ilhamla hayata geçirdi. Aralarında Didem Soydan, Umut Eker, Sarp Can Köroğlu, Ferhan Talib, Murat Bür, Duygu Katagan Akdeniz, Mert Aslan, Ahmet Gencehan Güneş, Caner Erdeniz, Beril Bayındır, Cemre Özer, Selin Türkmen, gibi 32 ismin bulunduğu fotoğraflar, kişilerin doğal gülüşlerini, doğal ışık ve çekim teknikleri ile yansıtıyor.

Klinik 32’nin Fulya’daki merkezinde açılan sergi de konuşan Dr. Özer, “Günümüzde estetik kaygılar ve moda trendleri hayatımızın her anını şekillendirdiği gibi bizim mesleğimizi ve hastalarımızın beklentilerini de etkileyebiliyor. Ne yazık ki bazı durumlarda yapaylık ya da doğallık tarafında aşırıya kaçabilen bir toplumuz. Bu noktada diş hekimliğinde doğallık daha fazla önem kazanıyor. Doğru diş hekimliği öncelikle varolanı doğal şekilde korumak, sonrasında ise kaybedileni en doğal şekliyle yerine koymaktır. Mevcut yapıyı korumak kısmında en büyük yardımcımız ağız ve diş bakım ürünleri oluyor. Uzun süredir hastalarımızdan gelen doğal ürün tavsiyesi isteklerine pek de cevap veremiyorduk. Arkalarındaki ar-ge desteğinden tam emin olamadığımız için tavsiyelerimiz de kısıtlı kalıyordu. Artık elimiz bu konuda daha rahat. Signal’in %92 doğal içerik bulunduran ürünü ile yeni giriş yaptığı bu segmentte Nature Elements serisi rakiplerinin çok önünde bir performans gösteriyor. Ben de 32 kişinin doğal gülüşlerini fotoğraflamayı hayal ettiğim bu projemde doğallığı odağıma alarak Signal’le, doğanın gücüyle, doğal gülüşe dikkat çekmek istedim.”dedi

Yeni Signal Nature Elements serisi, anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor. Diş Hekimi Ilgaz Özer; “Bir diş hekimi olarak Signal yeni Nature Elements serisini inceledim ve bizzat kullandım. Signal Nature Elements serisi %92 doğal içeriğiyle ön plana çıkıyor. Signal Türkiye’de ve Dünya’da klinik olarak kanıtlanmış ürünler piyasaya sunuyor. Kişilerin doğallık trendinde klinik güvenilirliği tespit edilmemiş ürünleri kullanması yerine Signal kalitesinde doğal içerikli ürünleri tercih etmesi anlamlı olacaktır “ diye sözlerine ekledi.

'Maurice Lacroix' il
Kuveyt Türk'ten 450

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK