AnasayfaMagazinciler BirliğiDolandırıcı Çete Kurbanı Olmayın!

Dolandırıcı Çete Kurbanı Olmayın!

DOLANDIRICI ÇETE KURBANI OLMAYIN!

Emniyet Güçleri ve Cumhuriyet Başsavcılığı makamıyla istişare halinde; kamuoyunu dolandırıcı çetelere karşı uyarmak, ikaz etmek, bilgilendirmek maksadıyla düzenlemekte olduğumuz haber hazırlık aşamasındadır.

Kısa zaman içinde kamuoyu ile buluşacak olan haberi yayımlamak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bizim, bu hususta mücadele veren emniyet güçlerinin ve yargı organlarının yükünü hafifletme adına, yakınlarıyla, arkadaşlarıyla, dostlarıyla paylaşarak toplumsal mağduriyeti önlemeye yardımcı olmak ise sizlerin vazifesidir.

Tüm duyarlı vatandaşlara, teşekkürü borç biliriz.

Lütfen takipte kalınız!

Yayıncı: Abdullah KOÇOĞLU | Ticari Danışman
M.G.B. Genel Yayın Koordinatörü
FirmayaDikkat.com | MagazincilerBirligi.com

***

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com olarak bize düşen; Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve gereği halinde durumu yukarıda geçirildiği veçhile ilgili mercilere bildirerek takdirlerini beklemektir. Haberlerde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur.

magazincilerbirligi.com | MagazincilerBirligi.com ve FirmayaDikkat.com da yayımlanan haberler, Anayasa’nın 28. ve 5187 sayılı Basın Yasası’nın 3. maddesinde ifadesi bulunan, BASININ HABER VERME HAKKI, GERÇEKLİK, GÜNCELLİK, KAMU YARARI, TOPLUMSAL İLGİ Vs. içerikleri İHLAL ETMEDEN yapılır.

El-Cin Benzeri Filml

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK