AnasayfaBültenlerDünya Kurumsal Golf Turnuvası TÜRKİYE 2019 şampiyonları belli oldu

Dünya Kurumsal Golf Turnuvası TÜRKİYE 2019 şampiyonları belli oldu

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve yenilikçi markası OPET, spora desteğini sürdürüyor. OPET’in ana sponsorluğunu üstlendiği World Corporate Golf Challenge Türkiye 2019 Bodrum’da bulunan Regnum Golf & Country Club ev sahipliğinde gerçekleşti. Turnuvayı, OPET II takımı adına mücadele eden Ali Xiaowei Gong ve Mustafa Mazman ikilisi toplamda 148 puan ile birinci tamamlayarak Cascais’de düzenlenecek WCGC 2019 Dünya Finali‘ne katılmaya hak kazandı.

Dünyanın en geniş katılımlı şirketler arası golf turnuvası olan OPET World Corporate Golf Challenge – WCGC (Dünya Kurumsal Golf Turnuvası) 24-26 Nisan 2018 tarihleri arasında Regnum Golf & Country Club Bodrum’da gerçekleşti.

blank

Dünya Kurumsal Golf Turnuvası TÜRKİYE 2019 şampiyonları belli oldu

OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk’ün de hazır bulunduğu, 7’incisi kez gerçekleşen turnuvada Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sahada kıyasıya mücadele etti.

Turnuvayı, OPET II takımı adına mücadele eden Ali Xiaowei Gong ve Mustafa Mazman ikilisi toplamda 148 puan ile birinci tamamlayarak Cascais’de düzenlenecek WCGC 2019 Dünya Finali‘ne katılmaya hak kazandı. OPET‘in ana sponsorluğunu üstlendiği ve 24 takımın şirketini temsilen iki kişilik takımlarla oynadığı turnuvada Heval Savaş Kaya ve Pierluigi Picco‘nun temsil ettiği Bitron 1 takımı 142 puanla ikinci olurken, Erol Aktı ve Zühra Kırımgeri’nin temsil ettiği Ekol İnşaat takımı aynı puanla turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

WCGC Türkiye 2019 kazanan takımı OPET II, şirketini ve ülkemizi temsilen 3 – 7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Portekiz Cascais’de düzenlenecek World Corporate Golf Challange 2019 Dünya Finali’nde mücadele edecek.

Huawei CEO’su Ken
TSKB ve EBRD özel s

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK