AnasayfaMagazinDünya Milletleriyle Tatlı Yiyip Tatlı Konuşacağız

Dünya Milletleriyle Tatlı Yiyip Tatlı Konuşacağız

Yüzlerce ev kadınına ilham veren ‘Meraklı Merdane’ isimli markanın kurucusu Elvan Başarı, kurabiyeleriyle dünya milletlerini bir araya getirmeyi ve barış mesajlarını 7 kıtaya ulaştırmayı planlıyor.

Kurabiyeli Pastalı Barışa Davet

Üniversite öğrenciliği döneminde arkadaşlarıyla kurduğu bir derneğe katkı sağlamak için başlatılan çalışmalar sonrasında şekillenen markasını, kısa sürede bayilik verebilecek seviyeye ulaştıran girişimci Elvan Başarı, istikrarlı başarısını idolü olarak gösterdiği annesine borçlu olduğunu söylüyor.

Tatlı Yiyip, Tatlı Konuşalım

Başarı, kurabiyelerini aynı zamanda, elçilikler, Birleşmiş Milletler Konseyi ile İnsan Hakları Mahkemesi üyeleri, Unisef vb. uluslararası kuruluşlara ve liderlere de göndereceğini; Türkiye’den başlatılan kurabiyeli-pastalı barışa çağrı hareketin, tüm dünyada ses getireceğine inandığını ifade etti.

Taklit Ediliyorum

Samsung ve Metro Market tarafından düzenlenen yarışmalar sonrasında kazandığı ödüllerle kurduğu ‘Meraklı Merdane’ markasının, 3. kişiler tarafından usulsüzce taklit edildiğini de sözlerine ekleyen genç girişimci, marka haklarının saklı olduğunu ve bu kişilerle alakalı yasal takibin başlatıldığını belirtti.

AVFEST Dergisinden S
AVFEST Dergisi Yayı

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.