AnasayfaMagazinEmel Yalçın Salih Keçeci’ye samimi itiraflarda bulundu…!

Emel Yalçın Salih Keçeci’ye samimi itiraflarda bulundu…!

Ünlü radyocu ve Şarkıcı Emel Yalçın, tv8’de yayınlanan Salih Keçeci ve Pelin Çini’nin sunduğu Aramızda Kalsın’a konuk oldu…

İşte programdan satır başları;

Radyoyu özlemişim
Radyo güzel gidiyor. Özlemişim radyoyu. Çok iyi bir şey yapmışım 3 yıl ara vererek. O kadar çok konuşacak şey varmış ki biriktirdiğim. Ailem çok memnun bu durumdan. Çok konuşuyordum evde, şimdi radyoda konuştuğum için daha az konuşuyorum yanlarında.

Çokemel lakabını çok kullanmıyorum
7 sene İbrahim Tatlıses’le çalıştım, 3 yıl da Sadettin Saran’la çalıştım. İlk programım çocuk programıydı radyoda. Yerel radyoda program yapıyordum. Bir şekilde İbrahim Tatlıses’le kesişti yollarımız. Zeytin FM’de yapıyordum program. Ardından başvurdum Tatlıses FM’e. Başladık programa. Bir gün İbrahim Tatlıses, Emel çok sade durdu buna bir lakap bulalım dedi. Sonra Çokemel çıktı ortaya. Artık Çokemel lakabını fazla kullanmıyorum. Ama insanlar unutmuyorlar.

Radyoculuk çok zor bir şey aslında. Sadece sesinle insanları etkileyip saatlerce sizi dinlemelerini sağlamak.

İlk albümümde yanlışlarım oldu
2010 yılında ilk albümümü yaptım. İçimde böyle bir istek vardı hep.
Ben de bir çok işi elimin tersiyle itip müziğe yöneldim. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Şarkıcı olmayı da çok istiyordum. Endorfin albümünde çok emek vardı. Ama eksik giden bir çok şey de vardı. Ondan sonra bir küskünlük dönemim oldu. Radyoyu bıraktığım için pişmanlıklarım oldu o dönem. İlk albümümde yanlışlarım çok oldu.
Eleştiriler de çok oldu ilk albümümde.

Şu anda bir single hazırlığındayım. Cuma, Cumartesi günleri sahne almaya devam ediyorum. Sahnemde şarkıcılığı ve radyoculuğu birleştirdim. ‘Beni Sevdiler Sandım’ı bir yılda yaptım. Hafta içi her gün program yapıyorum radyoda.

Bayan sesler nadir çıkıyor
Çok başarılı erkek vokaller çıktı son zamanlarda. İrfan Özata ve Beşir Bayraktar bunlardan birkaçı sacdece. Güzel erkek sesler var ama bayan sesler çok nadir çıkıyor maalesef.

Ben çok süslü bir insanım, programıma gelenler de süslenip geliyorlar.
Benim programımda magazinin ilgisi de çok yüksek. O nedenle hazırlıklı geliyor insanlar.

Evlenme teklifini kavgada aldım
Tektaşımı neden kendim alayım? Biz kavga ediyorduk Fikret’le ‘Sen bana ne zaman evlenme teklif edeceksin?’ diye. Meğerse doğum günüme de birkaç gün vardı. Sürpriz hazırlıyormuş bana. Kavgada ben öyle söyleyince sinirlenip sakladığı yüzüğü getirdi ‘al dedi, benimle evlenir misin?.

En son radyoya başladığımda çiçek aldım. Üç ay önce aldım yani.

Erkeğimi kahvaltı yapmadan evden çıkarmam. Güne güzel bir kahvaltıyla başlamak insanı mutlu eder. Positif bakar güne.

Canlı okumaya alıştıktan sonra Playback okumak zor geliyor.

Mutlu erkek göbeklidir. Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer derler.

Türk kadınlarında ‘benim ki yapmaz’ inancı var. Keşke kimse kimseyi aldatmasa. Seneler öncesinde bir radyo programına bir beyefendi katılmıştı. “Benim iki tane sevgilim var. Ben sevgililerimi aynı seçerim. Fiziki özelliklerinden, zevklerine her şeyleri aynı olur.
Kıyafetleri, diş fırçaları bile aynıdır. Fark etmezler o evde başka birisi olduğunu” demişti. Resmen ağzım açık kalmıştı.

İlişkiler üzerine bir kitap yazıyorum
Ben bir kitap hazırlıyorum şu anda. İstatistiklere dayanarak yazdığım bir kitap. İlişkiler üzerine olacak. Radyoda yaşananlar da olacak kitabın içeriğinde.

SOSYETEALEMİ.COM

Ünlü şarkıcı da
Nurgül Yeşilçay o

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.