AnasayfaMagazinciler BirliğiEmre Kaya yeni albümü ile bomba gibi geliyor…!

Emre Kaya yeni albümü ile bomba gibi geliyor…!

Müziklerin Efendisi olarak tanıdığımız söz yazarı, besteci ve genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Emre Kaya çalışmalarına ara vermeden devam ediyor…

Yapmış olduğu müzikleri ile son zamanların en iyi çıkış yapan şarkıcılarından olan ünlü şarkıcı Emre Kaya çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DMC Production müzik şirketi ile hayatına yeni bir yön veren Müziklerin Efendisi bombaları ard arda patlatacağının altını çizdi. 4. Pal Fm Müzik Ödüllerinde ve Kral Türkiye Müzik Ödüllerinde 3 ayrı dalda aday gösterilen yakışıklı şarkıcı bu durum benim için gurur verici açıklamasında bulundu.

‘Toz’, ‘Teşekkür Ederim’, ‘İlizyon’ ve daha birçok şarkısıyla gönüllere taht kuran Emre Kaya’nın, albümünün çıkış parçası ‘’#Apayrı’’ da radyolarda en fazla istek alan şarkı olmayı başardı.

Yakın zamanda çıkartmış olduğu ”#Apayrı” şarkısı ile müzik listelerini alt üst etmeyi başaran başarılı şarkıcı yeni şarkısının klip’i için Tarkan, Ceza, Nil Karaibrahimgil, Nazan Öncel gibi ünlü şarkıcılara çektiği klip’ler ile tanınmış ünlü klip yönetmeni Murad Küçük yönetmenliğinde harika bir klip çekmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde eş zamanlı olarak yayınlanacak olan yeni klip’i için çok heyecanlı olduğunu söyleyen yakışıklı şarkıcı her klip’imim benim için ayrı bir önemi var dedi ve çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor açıklamasında bulundu.

SOSYETEALEMİ.COM

Aynur Aydın Avrupa'
Xbox One Türkiye‘

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.