AnasayfaMekanEn Eğlenceli Çantacı

En Eğlenceli Çantacı

CHANTA’DAN PERKÜSYON VE TROMPET ÇIKIYOR

Eğlence hayatının nabzını Beyoğlu’da tutan Chanta, Perküsyon Tai ve Trompet Merih performansı ile Cuma akşamına eğlence katmaya hazırlanıyor. İstanbul gece hayatının eğlence trendlerini belirleyen isimlerinden ünlü iletişimci Özgür Aras, ünlü showman Mehmet Ali Erbil ve ünlü menajer Stelyo Pipis’in keyif dolu mekanı Chanta, Cuma gecesi müzik, eğlence ve dans dolu bir gece sunmaya hazırlanıyor.

Chanta, 17 Ocak Cuma gecesi perküsyonu ile harikalar yaratan “Tai” ve ona trompeti ile eşlik “Merih”in performansıyla hafızalardan silinmeyecek bir geceye imza atıyor. Müzik koordinatörlüğünü Tolga Gündüz’ün yaptığı Chanta 17 Ocak Cuma gecesinde sınırsız eğlencenin kapılarını sonuna kadar aralıyor. Eski özlenen eğlence hayatının günümüze yorumlanmış en iyi örneklerinden Chanta, kaliteli Türkçe müzik ve dans dolu bir gece geçirmek isteyen herkesi sabahın ilk ışıklarına kadar coşturuyor.

Chanta; Sanat camiasının sevilen şovmeni Mehmet Ali Erbil ve ünlü menajer Stelyo Pipis’in birlikte hayata geçirdikleri gece kulübü projesi Chanta, iyi ve kaliteli Türkçe müziğin İstanbul’daki yeni adresi. İstanbul’un değerli tarihi dokularından biri olan Elhamra Sineması’nda hayat bulan Chanta, farklı konsepti ve dekorasyonuyla da beğeni toplayan bir mekan. Türk sanat camiasının önemli isimlerinin değerli çantalarını sergilenmek üzere hediye ettiği mekanda, Seda Sayan’dan Bülent Ersoy’a, Emel Sayın’dan Sibel Can’a, Nükhet Duru’dan Nur Yerlitaş’a kadar pek çok ünlü ismin çantası yer alıyor. Ünlü DJ Tolga Gündüz’ün her Cuma-Cumartesi DJ kabinine geçtiği Chanta’da, Salı’dan Cumartesi’ye eski özlenen İstanbul gece hayatının tadına doyulmaz dakikaları misafirleri bekliyor…

Elif Turan'dan Küç
Aeroplane Propaganda

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.