AnasayfaFirmaya DikkatFacebook’tan Skandal Yaratan İllegal Tahsilat

Facebook’tan Skandal Yaratan İllegal Tahsilat

Sosyal medya sitesi Facebook, Medya Patroniçesi Tuna GÜZELYURT’un banka hesap kartından skandal yaratan ve yasalarla örtüşmeyen illegal bir tahsilat gerçekleştirdi.

Facebook internet sitesi, 17.11.2017 tarihinde saat 23:22’de reklam yayını için çektiği parayı reklam hesabına aktarmadı, fatura kesimi gerçekleştirmedi ve kendi tanımladığı 24 saatlik süre zarfında yazılı para iadesi talebine cevap vermedi.

Konuya ilişkin yasal mercilere başvurulacağını ve gereği halinde yurt dışı ajansları aracılığıyla yapılacak çok dilli basın açıklaması ile Facebook internet sitesinin bu ve benzer yasa dışı hareketlerine karşı tedbir sağlanacağını belirten ticari danışman Abdullah KOÇOĞLU, Facebook internet sitesi için, kum saatini çevirdim; bekliyorum!” ifadelerine yer verdi.

Koçoğlu daha önce de benzer tedbirsizlik iddiasıyla Twitter sosyal paylaşım sitesine hukuk savaşı başlatmış ve uluslararası yürüttüğü bu davadan 10 bin dolar üzerinde tazminat kazanmıştı. Koçoğlu’nun bugüne kadar yolsuzluk, usulsüzlük iddiası ve diğer konulara ilişkin, şirket avukatı Abdullah Serdar Önür ile birlikte açtığı tazminat davalarından 300 Bin TL üzerinde kazanç sağladığı ve 100 üzerinde kuruma ya da kişiye karşı başlattığı davaların bir çoğunu kazandığı biliniyor.

Köylü ile Avcı İ
Sosyetede Yeni Trend

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK