AnasayfaMagazinciler BirliğiFunda Maral’dan Geleceğin Projeleri

Funda Maral’dan Geleceğin Projeleri

CHP İstanbul 3. bölge milletvekili adayı Mali Müşavir Funda Maral kadınlara özel yapılandırdıklarını ifade ettiği, zamanda çığır açacağına ve uygulandığı dönem adına fark yaratacağına inandığı projelerinden bahsetti.

Maral yaptığı açıklamada, “Türk kadını seçkin, zeki ve özverili yapısıyla, kendisine özel nitelikli çalışmaları hak ediyor. ‘Şimdi kadınların tam saati, sözümüz meclisten içeri’ sloganından yola çıkarak, meclise kadınlarımıza yönelik yapılandırdığımız, kadının özgüvenine, kişiliğine, kariyerine doğrudan etki edecek güçte ve dinamik altyapıya sahip projelerimizle yürüyeceğiz. Kadınlarımızın yaşam koşullarını üst çıtaya taşıyacak öneri paketlerinin izdüşümünden hareketle yola çıkılmış olan ve sosyal değişimleri de kapsayan sözkonusu projeler, kadınlarımızın hayatını daha eğlenceli, gelişime açık ve güvenilir kılmaya odaklı. Bugün kadınlarımızın günü değil, her gün kadınlarımızın günüdür. Onlar yar, onlar ana, onlar toplumun inci taneleri. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Günü kutlu, yarınları bir evvelinden daha sağlıklı, daha sevgi dolu, daha mutlu olsun.” sözlerine yer verdi.

Hali hazırda Büyükçekmece Belediyesi CHP Meclisi 1. sıra yedek üyesi olan evli ve iki çocuk sahibi Maral, aynı zamanda Büyükçekmece Rotary Kulüp kurucu üyelerinden.

PAYLAŞ:
Wattpad Akımı Tür
Murat Başkan'dan İ

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.