AnasayfaMagazinciler BirliğiGame Kudra İletişim Topluluğu Kendi Oyunuyla Meydan Okuyor!

Game Kudra İletişim Topluluğu Kendi Oyunuyla Meydan Okuyor!

Game Kudra, markaların, marka olmak yolunda adımlarını atmaya hazırlanan birey ve kurumların, var olmak istedikleri yeni dünyada, oyunu kuran ve hedefe gönderen bir platform olarak hizmet vermeye başladı.

Her biri kendi alanında profesyonel Game Kudra İletişim Topluluğu oyuncuları, herkesin “farklılaşmak” için yol aradığı oyun alanında, kurallara meydan okumak, hedef kitlenin zihnindeki kaleleri ele geçirmek, icatlar yapmak için bir araya geldi.

Geleneksel anlayışın dijitale dönüşüm sürecini hızlandıracak projelerle birlikte, gösteri dünyası, kültür-sanat sektörü ve eğlence pazarına da, asimile olmadan bir araya geldikleri platformlarında hizmet vermeye başlıyorlar. Game Kudra İletişim Topluluğu, geçmişten ilham alırken, gelecekte esin kaynağı olabilme hedefleri için “Deneyimlemenin önem kazandığı pazarlama dünyasında, güçlerimizi birleştirerek, var olan oyunun kurallarına meydan okuyor, sonsuz oyun döngüsünde, araştırma ve stratejiyle beslenen bir yapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz” dedi.

Game Kudra İletişim Topluluğu’nun başlıca hizmet verdiği alanlar; marka danışmanlığı, kalitatif ve dijital araştırmalar, “Anne- Çocuk” ekseninde iletişim çözümleri, kurumsal kimlik, BTL ve ATL hizmetleri, dijital ve sosyal medya çözümleri, UI/UX ve kodlama, sosyal medya yönetimi, dijital mecralarda görsel içerik üretimi, SEO ve analiz raporlama, gösteri dünyasında kariyer yönetimi ve iletişim danışmanlığı.

Ferman Toprak Yılma
Mabel Matiz Biletler

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.