AnasayfaMagazinGizem Özdilli önceki gün Akmerkez’de görüntülendi…!

Gizem Özdilli önceki gün Akmerkez’de görüntülendi…!

Gizem Özdilli önceki gün Akmerkez içerisinde bulunan ATM’den para çekerken görüntülendi…

Bir dönemin  podyumlarda fırtına gibi esen mankenlerinden Gizem Özdilli önceki gün Akmerkez içerisinde bulunan ATM’den para çekerken görüntülendi.

Özdilli, banka çıkışında yazın Çeşme’de yapacağı tatil için uçak biletini aldığını söyledi. Çıkardığı ”Gizemin Mutfak Aşkı” kitabı ile almış olduğu tescilli ödüllerden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren ünlü manken kitabının aldığı ödülleri sosyal medya twitter hesabından paylaştı.

Devamında ise Oyuncular ve basın arasında yaşanan gerginliklere çoğu kez şahit olan Özdilli, “Bir dönem bizim (mankenlerin) devriydi, şimdi onların (oyuncuların) devri. Bu bir döngü ve onlar da bitecek. Biz basın sayesinde uzun süre ayakta kaldık ve ekmek yedik. Biz hiçbir zaman basından olan arkadaşlarla tartışmadık, hep iç içeydik.

Her zaman birbirimize saygılı olduk. Şimdi bakıyorum da bazı oyuncular basın mensubu arkadaşları azarlıyor, tersliyor ve havalara giriyor, bunlar çok ayıp şeyler. Oyuncular basın mensubu arkadaşlar sayesinde para kazanıyorlar. Çekilmezlerse biterler, oysa ki oyuncuların magazinci arkadaşlarla iyi geçinmeleri lazım, farkında bile değiller” şeklinde konuşarak gündemdeki oyunculara göndermelerde bulundu.

PAYLAŞ:
Esra Erol canlı yay

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.