AnasayfaTeknolojiGlamping’le Doğada Konforun Tadını Çıkarın

Glamping’le Doğada Konforun Tadını Çıkarın

Doğanın o eşsiz gizeminden ve dinginliğinden vazgeçemiyor ama aynı zamanda da keyfinize düşkünseniz gelin sizi son yıllarda gitgide popülerleşen kampla tanıştıralım.

Glamping en hızlı büyüme eğilimli eko-lüks konaklama endüstrisi. “Büyüleyici kamp” veya “lüks kamp” manası taşıyor. Kökeninde beş yıldızlı otellerin yapaylığından sıkılmış tatilciler için alternatif bir rota oluşturuyor. Seyahat severler, belirli konfor ögelerinden fedakarlık etmek zorunda kalmadan vahşi doğayla buluşuyor. Ultra konforlu yatak, lüks çarşaflar, kapıcı ve temizlik hizmetleri, lüks tuvalet, Glamping Hamam vb ekler. Topluca, sonucu tamamen olağanüstü bir deneyim.

Akşam açık havada ateşin etrafında rahatlarken ihtiyacınız olan her şey bir telefon kadar uzağınızda. Siz isteyin çalışan profesyonel servis ekibi doğada sizin ihtiyacınızı karşılasın.

Kamp hayatının yanı sıra balıkçılık, trekking, rafting gibi birbirinden güzel aktivitelerde de tatilinizi renklendirebiliyorsunuz. Türkiye’de ve Dünyada birçok glamping örnekleri de mevcut.

ETİKETLER
PAYLAŞ:
Aptallar Koşusu Tü
Deniz Seki Dünya Ev

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.