AnasayfaKonaklamaGloria Hotels & Resorts, bayramda dolu dizgin

Gloria Hotels & Resorts, bayramda dolu dizgin

2 milyon 200 metrekarelik arazide Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort ve Golf Resort’u tek çatı altında birleştirip, 21 yıllık tecrübesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet veren Gloria Hotels & Resorts yaz boyunca birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak. Ramazan Bayramı’nın ikinci günü olan 5 Haziran’da sevilen şarkıcı Buray, 7 Haziran’da ise Işın Karaca sevenleriyle buluşacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine ev sıcaklığı sunmasının yanında, zengin menüsü ile hem göze hem de damağa hitap eden, eşsiz doğası ve göz kamaştırıcı kumsalı ile konuklarını saklı cennetine davet eden Gloria Hotels & Resorts’ta bu bayram ve yaz çok eğlenceli geçecek.

blank

Buray ile bayram eğlencesi

“Sen Sevda Mısın” şarkısıyla hayatımıza giren Buray, bayramın ikinci gününde sevenleriyle buluşacak.

Türk Pop Müziği’nin en güçlü yorumcularından Işın Karaca, 7 Haziran’da Gloria Hotels & Resorts’ta sahne alacak. Geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarının yanı sıra, İngilizce parçalar da seslendirecek olan ünlü sanatçı, tatilcilere eğlence dolu dakikalar yaşatacak. Karaca’yı bayramda dinleme fırsatını kaçıranlar için ünlü sanatçı yaz boyunca farklı tarihlerde yeniden Gloria Hotels & Resorts’ta sevenleriyle buluşacak.

Misafirlerine benzersiz bir eğlence deneyimi sunan Gloria’nın asıl süprizi ise Inna… Türkiye’de çok sayıda hayranı bulunan Romanyalı şarkıcı Inna; 8 Haziran, 20 Temmuz ve 3 Ağustos’ta sahnede olacak. Inna, sevilen şarkılarının yanı sıra muhteşem dans şovu ile Gloria misafirlerine unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

blank

Ünlü İtalyan DJ Nicola Fasano Gloria’da

Tüm yılın stresini gün içinde deniz, kum, güneşle atacak olan misafirler gün battıktan sonra ise hafızalara kazınacak performanslara şahit olacaklar. İşte bu performanslardan birini de dünyaca ünlü İtalyan DJ Nicola Fasano yapacak. “I Know You Want Me”, “75th Brazil Street” gibi satış rekorları kıran pek çok popüler parçada imzası bulunan Fasano, yaz sezonu boyuncaGloria Hotels&Resorts’un misafirlerine sınırsız müzik keyfi sunacak.

Bugüne kadar Buddha Bar III, IV, V ve VI albümlerine imza atan, dünya jet setinin önde gelen DJ’lerinden Ravin bayramın birinci gününde sahne alıp, 10 Eylül’e kadar DJ kabinine geçecek.

Bayramda direksiyon
Sanat eğitimi alan

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK