AnasayfaMagazinGüzel radyocu Duygu Özkan dan harika proje ”Ben Şarkı Söylersem”

Güzel radyocu Duygu Özkan dan harika proje ”Ben Şarkı Söylersem”

Güzel radyocu Duygu Özkan dan harika proje ”Ben Şarkı Söylersem”, Süper FM radyo müdürü ve programcısı Duygu Özkan başlatmış olduğu ”Ben Şarkı Söylersem” projesi ile harika işlere imza atmaya devam ediyor…

Nedir BEN ŞARKI SÖYLERSEM isimli proje…

Ünlü radyocu Duygu Özkan’ın geçtiğimiz aylarda başlattığı bu proje ile şanatçılar ile hayranlarını buluşturmaya devam ediyor.

Duygu Özkan ‘Ben Şarkı Söylersem’ projesi için instagram hesabından haftada 1 ve 2 şarkı söyleyerek aynı şarkıyı dinleyicilerden söylemelerini rica ediyor. Sonrasından o günkü Duygu Özkan’ın belirlemiş olduğu sanatçı kim ise o sanatçı ”Bakalım bugün şarkımı en iyi kim söyleyecek” şeklinde bir video çekiyor ve Duygu Özkan aracılığıyla hayranları ile paylaşıyor.

Hayranların ve takipçilerin o günkü sanatçıya ait şarkıyı seslendirerek instagram da çektikleri videoları güzel radyocu Duygu Özkan’a gönderiyorlar ve ünlü radyocu kendisine gelen videoları kendi hesabında paylaşıyor. Şarkıyı seslendirme çekimleri bittikten sonra Duygu Özkan videoları bütün bir kolaj video haline getiriyor ve o günkü sanatçı kim ise en güzel sesi beğenmesi için videoları sunuyor.

Sanatçı, şarkıyı o gün en güzel hangi hayranı seslendirmişse ona güzel bir hediye sunuyor. 07.07.2014 Pazartesi günü ”Ben Şarkı Söylersem” projesi kapsamında o günkü sanatçı yapmış olduğu son single çalışması #Apayrı ile Emre Kaya’ydı.

Emre Kaya’nın en güzel seçilen sese sunacağı hediyesi dikkat çekiciydi, Ünlü şarkıcı beğendiği ses ile Apayrı şarkısını konserinde aynı sahnede hayranı ile söyleyecek olması dikkat çekici bir hediyeydi.

Güzel radyo programcısı Duygu Özkan’a başlattığı bu güzel projede sonuna kadar başarılar diliyoruz.

İşte ‘Ben Şarkı Söylersem’ Emre Kaya – Apayrı tanıtım ve hayranların videoları:

Facebook'a Kim Dur D
Cem Ajans İftar Yem

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.