AnasayfaMagazinHakan Tasarladı, Ünlüler Giydi

Hakan Tasarladı, Ünlüler Giydi

Alişan ve  Esra Erol, dizi ve sinema oyuncuları; Ekin Türkmen ve Barış Murat Yağcı, İthib moda danışmanı Hakan Akkaya’nın tasarladığı giysileri, giyerek basın mensuplarına tanıttılar.

Kızılaycılar, Türk Tekstiliyle Dünyaya iyilik taşıyacak. İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), dünyanın dört bir yanına yardım elini uzatan Türk Kızılayı’na tasarım ve kumaş desteği sağladı. İTHİB, Türk Kızılayı görevlilerinin yardım faaliyetlerinde giydiği kurumsal kıyafetleri, teknik tekstil kumaşı ve modern çizgileriyle yeniden tasarladı.

İTHİB, Kızılay Koleksiyonu için başlangıçta 50 bin metre nano teknoloji, antibakteriyel, nefes alabilen, yanmayan, buruşmayan, terletmeyen kumaş kullandı. Rahatlığı ve dünya modasına uygunluğu ile dikkat çeken koleksiyonu İTHİB’in Moda Danışmanı dünyaca ünlü Modacı Hakan Akkaya tasarladı. Toplantının ardından, ünlü şarkıcı Alişan ve TV Sunucusu Esra Erol, dizi ve sinema oyuncuları; Ekin Türkmen ve Barış Murat Yağcı, Hakan Akkaya’nın tasarladığı giysileri, giyerek basın mensuplarına tanıttılar.

Fenomenlerin ‘Cafe
“Emin Fındıkoğl

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.