AnasayfaMagazinHande Yener’den ”MÜKEMMEL” Şarkılarla dolu albüm…!

Hande Yener’den ”MÜKEMMEL” Şarkılarla dolu albüm…!

İşte ”MÜKEMMEL” Şarkılarla dolu albüm…! Hande Yener’in ‘’MÜKEMMEL’’ albümü 02 Haziran 2014 müzik marketlerde yerini aldı…

Mükemmel albümü için Sezen Aksu ve Ajda Pekkan coverlarını yer verdi.

Hande Yener, Poll Production etiketi piyasaya çıkarttığı ikisi cover toplamda 24 şarkıdan oluşan “Mükemmel” albümü 2 Haziran’dan itibaren müzik marketlerde yerini aldı.Remix ve albüm şarkıları olmak üzere iki ayrı cd’den oluşan “Mükemmel” albümü ismi kadar içeriği ile de dinleyicilere mükemmel bir müzik ziyafeti sunuyor.

Hande Yener, albüm öncesinde paylaştığı indirilme ve dinlenme rekoru kıran “Alt Dudak” şarkısına ünlü yönetmen Hasan Kuyucu Yönetmenliğinde çektiği yeni klibi Mükemmel albümünün çıkış tarihi ile eşzamanlı müzik kanallarında gösterime girdi. Alt Dudak şarkısının klibinde Hande Yener sevgilisi Ozan Öğüt ile kamera karşısına geçti.

Hande Yener, “Mükemmel” albümü için Selim Akar’ın marka danışmanlığında Tayfun Çetinkaya’nın objektifine mükemmel pozlar verdi.

Albümde daha önce Sezen Aksu tarafından yorumlanmış sözü Yıldırım Türker, müziği büyük müzik adamı Onno Tunç’a ait “Bir Kış Masalı” şarkısı ve sözü Fikret Şeneş müziği Peter Yellowstone’a ait olan daha önce Ajda Pekkan tarafından yorumlanmış “Bir Köşede Yalnız” isimli cover şarkılar yeni düzenlemeleri ve Hande Yener’in güçlü yorumu ile müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

PAYLAŞ:
Genç yetenek Tuğba
Dünyaca ünlü yıl

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.