AnasayfaMagazinciler BirliğiHerkesin Kendine Ait Bir Romanı Olacak

Herkesin Kendine Ait Bir Romanı Olacak

Yıl 2013 ve teknoloji alabildiğine tırmanmış halde. Kimi firmalar global dünyaya eş güdümlü gelişirken, kimileri de diğerlerinin ardı sıra adeta top topluyor.

Kitap ve dergiciliğin lider kuruluşları, gün geçmiyor ki dahiyane bir yenilik yaratmasınlar. Alelade metotlarla, onlara yetişmek ne mümkün. Her an farklı, her an sürpriz dolular.

Zinde Matbaacılık ile partner olan www.kitapdergibasimi.com internet sitesi, “Her Hayat Bir Romandır!” sloganıyla, iş adamlarından sanatçılara, sıradan bir vatandaştan en renkli simalara varıncaya kadar, yazar olan olmayan herkesi ‘kendi eseriyle buluşturmaya’ niyetli görünüyor. Bu güne kadar isimsiz 80’den fazla kişinin otobiyografisini ya da yaşadığı ilginç hadiseleri romanlaştıran yayınevi, bu kişilerin yüzde 30’sunun yazarlığı meslek edindiklerini belirtiyor.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Yayınevinden randevu alıyorsunuz, hikayenizi dilerseniz yazılı olarak, dilerseniz ses kaydı ile editör ve yazar kadrosuna teslim ediyorsunuz. Profesyonel ekip, sizinle koordinasyon halinde olmak kaydıyla toparlamaları yapıyor ve kitabınız hazır hale getirilip onayınıza sunulduktan sonra, son rötuşların ardından baskıya veriliyor. Ayrıca yayınevi, arka planda yaptığı bu çalışmaya dair tüm detayları da talebiniz doğrultusunda saklı halde tutuyor. Size de, tüm dünya ülkeleri ile iletişim halinde bulunan güçlü bir kuruluş ile çalışmanın huzurunu ve romanınızın mutluluğunu yaşamak kalıyor.

Bruce Willis Boynuz
Avea Yetkilileri Ned

admin@magazincilerbirligi.com

Bu Haberi Puanla:
YORUM YOK

YORUM BIRAK